محصولات برند Peg-Perego

پگ پرگو (Peg-Perego) برند ایتالیایی محبوب برای انواع محصولات سیسمونی نظیر کالسکه، صندلی ماشین، صندلی غذا و انواع اسباب بازی است.

محصولات پگ پرگو عبارتند از محصولات سنتی کودکان و نوجوانان شامل انواع کالسکه (کالسکه مبله، کالسکه عصایی، کالسکه دوقلو و سه قلو، ست کالسکه، کریر و کریکات، کریر)، انواع صندلی ماشین و بوستر، صندلی غذای کودک که با محصولات اسباب بازی نظیر انواع ماشین و موتور شارژی و کلاه ایمنی، تکمیل شده‌اند و در چندین کارخانه پگ پرگو در میلان و ونیز و کارخانه‌های همکار در آمریکا، کانادا و برزیل در مجموع مساحتی بالغ بر 161،000 مترمربع تولید می‌شوند.

تاریخچه پگ پرگو PEG PEREGO

Peg Perego، شرکتی ایتالیایی است که در سال 1949 توسط Giuseppe Perego تاسیس شد، و با طراحی متفاوت کالسکه با استفاده از "پارچه لاستیک اندود" به جای ورق فلزی و حصیر که معمولاً مورد استفاده قرار می‏‌گرفت بازار را متحول نمود و امکان دسترسی همگان به محصولات مراقبت از نوزاد را که تا آن زمان بدلیل هزینه بالا بازار محدودی داشت فراهم آورد.

پیشرو بودن، توجه به تغییرات و روند بازار و نگاه به آینده از پگ پرگو یک شرکت موفق را در طول زمان ساخته است که به دلیل خلق ایده‌های ناب در زمینه‌های محصولات مراقبت از نوزاد و اسباب بازی‌ها در سراسر جهان شناخته شده است. محصولاتی که همیشه ضمن دارا بودن بالاترین کیفیت، با استانداردهای ایمنی بین‌المللی و سرعت تغییر انتظارات ما در امروز انطباق دارند.

کمپین "Mamma in Italy" عقاید شرکت را در روش تولید ایتالیایی تأیید می‌کند که اعتماد مادر را برای کیفیت آن جلب کرده است:

هر کس شیفته "ساخت ایتالیا" است به دنبال سبک و استایل، ظرافت، دقت به جزئیات و ایمنی، و ایده‌های با کیفیت است که Peg Perego به طور مداوم هنگام طراحی و تولید محصولات خود به آنها توجه دارد.

بنا به اظهار مدیرعامل پگ پرگو: "برای پگ پرگو، "ساخت ایتالیا" یعنی ادامه انجام آنچه می‌دانیم چگونه انجام دهیم."

لیست مقایسه کالاها

انصراف

لیست مقایسه کالاها

انصراف
جستجوی پیشرفته

جستجوی هوشمند (162 کالا)

دسته بندی ها

موجودی کالا

قیمت

تومان 690000 - تومان 45010000

محدوده سنی

رنگ