محصولات برند gb

لیست مقایسه کالاها

انصراف

لیست مقایسه کالاها

انصراف

درباره برند جی بی


به آینده کامل خوش آمدید! دنیای gb تلفیقی از مد و طراحی مدرن است و کاملاً برای سبک زندگی هیجان انگیز با کودکان طراحی شده. برندِ آلمانی جی بی مجموعه ای از کالسکه ها و صندلی های ماشین را ارائه می دهد که با ویژگی های بصری و ظاهر آوانگارد برای پاسخگویی به خواسته های فردا ایجاد شده اند. همچنین محصولات این برند به شکلی خاص و منحصربفرد و با پیشرفته ترین فناوری ایمنی مهندسی شده اند و در نتیجه طیفی از محصولاتی کاربردی و جذاب، با کاربری آسان، ایمنی فوق العاده، متناسب با یک سبک زندگی هیجان انگیز برای کودکان به بازار عرضه می شوند. در کل، محصولات برند gb جذاب هستند و کار با آنها آسان است، با طراحی فردا که برای موقعیت های روزمره اینجا و اکنون ساخته شده است.
از جمله محصولات محبوب جی بی طیف کالسکه های بسیار سبک و جمع و جوری است که هنگام حرکت بر روی سطوح مختلف کاملا راحت و قابل اعتمادند، چه برای استفاده روی سطوح ناهموارتر و یا چه استفاده در شهر. کالسکه های برند جی بی همراهی شیک و جذاب برای برآورده کردن نیاز خانواده هاییست که اهل فعالیت زیاد هستند.
برند gb بالاترین استانداردهای ایمنی و طراحی را با عملکردی نوآورانه تلفیق می کند و با وفادار ماندن به این اصول، امنیت و آسایش فرزند شما را اولویت اصلی خود قرار می دهد. در عین حال، با عملکرد هوشمندانه اش، توانسته آسانی و راحتی استفاده از محصولات خود را تضمین کند. صندلی‌های ایمنی کودک برند جی بی که توسط مهندسان برجسته طراحی شده‌اند، به‌طور منظم تحت شرایط واقعی هم در شرکت اصلی و هم در شرایط آزمایشگاه های تصادف بررسی می‌شوند. امکانات تولیدی و تیم تولید این برند تضمین می کند که محصولات جی بی همیشه استانداردهای ایمنی را رعایت کرده و از بالاترین کیفیت برخوردار هستند.


انواع محصولات برند جی بی


برند جی بی هر ساله انواع جدیدی از کالسکه های سبک وزن و صندلی ماشین نوزاد برای والدین امروزی. به بازار عرضه می کند.


قیمت محصولات برند جی بی در بازار


شما می‌توانید محصولات برند Gb را با بهترین قیمت در فروشگاه اینترنتی کودکو بیابید. ما همواره تلاش می‌کنیم تا بهترین قیمت سیسمونی در بازار را برای پدر و مادران ایرانی فراهم کنیم.


نمایندگی فروش محصولات جی بی در تهران


فروشگاه اینترنتی کودکو به عنوان نمایندگی فروش محصولات جی بی در ایران انتخاب شده است و به عنوان یکی از قدیمی‌ترین نمایندگی‌ها در زمینه‌ی فروش محصولات این برند فعالیت می‌کند.


خرید محصولات از برند جی بی در کودکو


شما می‌توانید با خیال آسوده و با کمک مشاورین ما محصولات جی بی را از فروشگاه اینترنتی کودکو انتخاب کرده و در سراسر ایران در کوتاهترین زمان تحویل بگیرید.

جستجوی پیشرفته

جستجوی هوشمند (11 کالا)

دسته بندی ها

موجودی کالا

قیمت

تومان 390000 - تومان 20510000

رنگ