محصولات برند Tako

لیست مقایسه کالاها

انصراف

لیست مقایسه کالاها

انصراف

درباره برند تاکو


برند لهستانی تاکو (TAKO) تولید کننده محصولات کودکان است و بیش از 20 سال است که در این زمینه فعالیت می کند؛ تجارتی خانوادگی که در آن تجربه و سنت ها از نسلی به نسل دیگر منتقل شده اند. تاکو برندی است که در 25 کشور جهان شناخته شده است و طیف گسترده ای از محصولات نوآورانه بر اساس طراحی اصیل، کیفیت بالا و تکنولوژی مدرن را ارایه می دهد. برند TAKO ایمنی نوزادان و کودکان در سراسر جهان را تضمین می کند و هر محصولی با اشتیاق و با دقت فراوان و در جهت کمک به کاربران کوچک ساخته شده می شود.
تاکو در ابتدای فعالیت خود تاب و صندلی تولید می کرد. به لطف تعهد این مجموعه، این شرکت موفق شد به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کالاهای کودک در لهستان تبدیل شود. همچنین با وجود محصولات با کیفیت بالا و افزایش مداوم خریداران محصولات، این برند توسعه یافت و در خارج و داخل کشور بیش از پیش شناخته شد.
برند TAKOدر تولید کالسکه های مختلف، صندلی ماشین، تاب و ... تخصص دارد و با توجهِ فوق العاده ای که به جزئیات دارد، کیفیت بالای این محصولات را با دریافت گواهینامه های اروپایی و استانداردهای ایمنی فنی EN 1888 تضمین می کند.
همچنین همواره با انجام نظرسنجی های متعدد نیازهای والدین و فرزندانشان را کاملا تجزیه و تحلیل می کند و درطراحی و تولید محصولات به کار می برد. ترکیبی از نیازهای کودکان و والدین آنها از سراسر جهان باعث شده تا محصولاتی تولید شوند که تا حد امکان نیازهای بیشتری را پوشش داده، کاملاً ایمن بوده و در عین حال ظاهر فوق العاده ای هم ارایه دهند. به لطف کار طراحان حرفه ای، این برند محصولاتی با بالاترین کیفیت را به مشتریان خود ارایه می دهد.


انواع محصولات برند تاکو


برند تاکو هر ساله انواع جدیدی از کالسکه های لوکس و کاربردی با طراحی چشم نواز را به بازار عرضه می کند.


قیمت محصولات برند تاکو در بازار


شما می‌توانید محصولات برند Tako را با بهترین قیمت در فروشگاه اینترنتی کودکو بیابید. ما همواره تلاش می‌کنیم تا بهترین قیمت موجود در بازار را برای پدر و مادران ایرانی فراهم کنیم.


نمایندگی فروش محصولات تاکو در تهران


فروشگاه اینترنتی کودکو به عنوان نمایندگی فروش محصولات تاکو در ایران انتخاب شده است و به عنوان یکی از قدیمی‌ترین نمایندگی‌ها در زمینه‌ی فروش محصولات این برند فعالیت می‌کند.


خرید محصولات از برند تاکو در کودکو


شما می‌توانید با خیال آسوده و با کمک مشاورین ما محصولات تاکو را از فروشگاه اینترنتی کودکو انتخاب کرده و در سراسر ایران در کوتاهترین زمان تحویل بگیرید.

جستجوی پیشرفته

جستجوی هوشمند (15 کالا)

دسته بندی ها

موجودی کالا

قیمت

تومان 6270000 - تومان 34930000

محدوده سنی

رنگ