درباره برند Niermann Standby

Niermann Standby یک شرکت خانوادگی آلمانی با بیش از 50 سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت انواع چراغ اتاق کودک و اسباب بازی های چوبی می باشد. این شرکت که در نزدیکی یکی از بزرگترین جنگل های آلمان قرار دارد، محصولات با کیفیتی طراحی و در کارخانه خود در آلمان و بطور عمده از جنس چوب و یا ترکیب چوب و سایر مواد تولید می کند.

Niermann Standby یک شرکت خانوادگی آلمانی با بیش از 50 سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت انواع چراغ اتاق کودک و اسباب بازی های چوبی می باشد. این شرکت که در نزدیکی یکی از بزرگترین جنگل های آلمان قرار دارد، محصولات با کیفیتی طراحی و در کارخانه خود در آلمان و بطور عمده از جنس چوب و یا ترکیب چوب و سایر مواد تولید می کند. این شرکت محصولات ایمن و جذابی را برای شادتر کردن کودکان ساخته و عرضه می دارد.
ويژگيهاي محصولات Niermann Standby

• کليه محصولات Niermann Standby از کيفيت طراحی و ساخت آلمان برخوردار بوده و برای استفاده کاملاً ايمن اند.
• کليه محصولات Niermann Standby و اجزاء تشکيل دهنده آنها مطابق استانداردهای موسسه VDE آلمان (موسسه علمي برق، الکترونيک و فن آوری اطلاعات آلمان) براي ايمنی تست می شوند.
• در محصولات Niermann Standby از رنگهای ايمن (مقاوم در مقابل حرارت) استفاده می شود.
• کليه محصولات Niermann Standby دارای برچسب گواهی CE بوده و منطبق با استانداردهای CE و همچنين استاندارد اروپائی EN 60598 (برای ايمنی محصولات روشنائی) هستند.
• کليه قسمتهای ساخته شده از چوب در محصولات Niermann Standby منطبق با استاندارد اروپائی EN 71 (استاندارد ايمنی محصولات اسباب بازی) بوده، از پلاستيک هاي بدون فتالات (Phthalate-Free) ساخته شده و خطری برای سلامت کودک ندارند.

بیشتر

لیست مقایسه کالاها

انصراف

لیست مقایسه کالاها

انصراف
جستجوی پیشرفته

جستجوی هوشمند (35 کالا)

موجود برای سفارش

Price

تومان 260000 - تومان 4010000

محدوده سنی