محصولات برند Maxi Cosi

لیست مقایسه کالاها

انصراف

لیست مقایسه کالاها

انصراف

درباره برند مکسی کوزی


برند Maxi cosi در سال 1984 در هلند تأسیس شد و اولین صندلی ماشین نوزاد با ویژگی های ایمنی کامل به بازار اروپا ارایه کرد. موسسین برند مکسی ‌کوزی خودشان تجربه ی پدر و مادر بودن را داشته اند، از همین روی همواره در تولید محصولاتشان درصدد رفع نیازهای واقعی والدین و فرزندانشان بوده اند. برای رفع این نیازها آن ها از تجربیات خود به عنوان والد و همچنین ارتباط با سایر پدر و مادرها استفاده می کنند تا محصولاتشان نهایت کارآیی را داشته باشد. این عوامل مکسی کوزی را به یکی از برندهای پیشرو و بسیار محبوب در زمینه طراحی و تولید صندلی‌ ماشین و کالسکه تبدیل کرده است که سابقه‌ای بیش از 25 سال دارد و اولویت اول آن فراهم آوردن ایمنی فرزند شماست. برند مکسی ‌کوزی در سراسر جهان به کیفیت بالای محصولاتش شناخته شده است. صندلی‌ ماشین و کالسکه‌ مکسی‌کوزی متناسب با نیاز کودکان در هر سنی طراحی شده‌اند تا سفری ایمن و آسوده را برایشان فراهم کنند.


انواع محصولات برند مکسی کوزی


تولیدات برند مکسی کوزی طيف وسيعي از محصولات از جمله كالسكه، صندلی ماشین، سبد حمل و کریکات و وسايل سفر را شامل می شود.


قیمت محصولات برند مکسی کوزی در بازار


شما می‌توانید محصولات برند Maxi cosi را با بهترین قیمت در فروشگاه اینترنتی کودکو بیابید. ما همواره تلاش می‌کنیم تا بهترین قیمت موجود در بازار را برای پدر و مادران ایرانی فراهم کنیم.


نمایندگی فروش محصولات مکسی کوزی در تهران


فروشگاه اینترنتی کودکو به عنوان نمایندگی فروش محصولات مکسی کوزی در ایران انتخاب شده است و به عنوان یکی از قدیمی‌ترین نمایندگی‌ها در زمینه‌ی فروش محصولات این برند فعالیت می‌کند.


خرید محصولات از برند مکسی کوزی


در کودکو شما می‌توانید با خیال آسوده و با کمک مشاورین ما محصولات مکسی کوزی را از فروشگاه اینترنتی کودکو انتخاب کرده و در سراسر ایران در کوتاهترین زمان تحویل بگیرید.

جستجوی پیشرفته

جستجوی هوشمند (234 کالا)

دسته بندی ها

موجودی کالا

قیمت

تومان 360000 - تومان 21410000

رنگ