برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
BeSafe

BeSafe

درباره برند Besafe (بی سیف)

شرکت خانوادگی BeSafe در سال 1963 تولید صندلی ماشین با کیفیت برای کودکان را شروع کرد. شرکت موفق نروژی بی سیف از آغاز کار خود تاریخ ساز شده است. آنچه در آغاز قرن بیستم در یک مغازه‌ی کوچک شروع شد ، به یک شرکت بزرگ تبدیل شده است که در بیش از 40 کشور جهان نمایندگی فروش دارد. مقر اصلی این شرکت همچنان در شهر کرودرن نروژ مستقر است. با این حال، بخش تحقیق و توسعه‌ی آن در هلند همواره در تلاش است تا استانداردهای ایمنی ، طراحی و راحتی تمامی محصولات ارایه شده، رو به افزایش و بهبود باشند.

BeSafe به عنوان پیشگام در معرفی صندلی ماشین کودکِ رو به پشت شناخته می‌شود. این شرکت در سال 1989، اولین صندلی ماشین رو به پشت خود را تولید کرد و در همان زمان به جهان اعلام کرد که کودکان باید تا آنجا که ممکن است در ماشین رو به پشت بنشینند. این نظریه در آزمایش های ایمنی بی شماری نیز تأیید شده است. پرچمدار این شرکت، صندلی ماشین کودکِ رو به پشت "iZi Kid" است که پنج برابر ایمن تر از صندلی‌های ماشین کودک معمولی است. طبق آمار، صندلی‌های ماشین کودک که رو به پشت هستند، به طور قابل توجهی خطر آسیب جدی را کاهش می‌دهند، به این دلیل که از سر و ماهیچه های پشت گردن حمایت بیشتری می‌کنند. برند بی سیف طیف صندلی‌های ماشین کودکِ رو به پشت خود را با تولید کریر نوزاد با بازوهای ایزوفیکس (Isofix) تکمیل کرده است که امکان نصب سریع و ایمن را فراهم می‌کنند.

شاید BeSafe بزرگترین تولید کننده‌ی صندلی ماشین در جهان نباشد، اما بدون شک، ایمن‌ترین و راحت‌ترین انتخاب شما در هنگام خرید صندلی ماشین کودک خواهد بود و تاکنون جوایز متعددی بابت نوآوری‌های کاربردی خود دریافت نموده است.

انواع محصولات برند بی سیف

برند BeSafe پیشتاز تولید محصولات ایمنی جاده ای در اروپاست. محصولات اصلی این برند شامل کمربند ایمنی بارداری و صندلی‌ ماشین برای گروه‌های سنی مختلف از نوزادی تا 12 سالگی می‌شود. همچنین شرکت HTS BeSafe AS محصولات سیسمونی دیگری از جمله تشک نوزاد، کاورگرمکن پا و همینطور کیسه خواب را تحت برند Voksi به بازار عرضه می‌کند.

قیمت محصولات برند بی سیف در بازار

شما می‌توانید محصولات برند BeSafeرا با بهترین قیمت در فروشگاه اینترنتی کودکو بیابید. ما همواره در تلاش هستیم تا بهترین قیمت موجود در بازار را برای پدر و مادران ایرانی فراهم آوریم.

نمایندگی فروش بی سیف در تهران

فروشگاه اینترنتی کودکو به عنوان نمایندگی فروش محصولات BeSafe در ایران انتخاب شده است و به عنوان یکی از قدیمی‌ترین نمایندگی‌ها در زمینه‌ی فروش محصولات این برند نروژی فعالیت می‌کند.

خرید محصولات از برند بی سیف در کودکو

شما می‌توانید با خیال آسوده و با کمک مشاورین ما محصولات BeSafe را از فروشگاه اینترنتی کودکو انتخاب کرده و در سراسر ایران در کوتاهترین زمان تحویل بگیرید.

ادامه مطلبنمایش کمتر

فهرست

برای ذخیره در لیست آیتم‌های برگزیده وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود | ثبت‌نام