برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
Maxi Cosi - مکسی کوزی

Maxi Cosi - مکسی کوزی

درباره برند مکسی کوزی

برند Maxi cosi در سال 1984 در هلند تأسیس شد و اولین صندلی ماشین نوزاد با ویژگی های ایمنی کامل به بازار اروپا ارایه کرد. موسسین برند مکسی ‌کوزی خودشان تجربه ی پدر و مادر بودن را داشته اند، از همین روی همواره در تولید محصولاتشان درصدد رفع نیازهای واقعی والدین و فرزندانشان بوده اند. برای رفع این نیازها آن ها از تجربیات خود به عنوان والد و همچنین ارتباط با سایر پدر و مادرها استفاده می کنند تا محصولاتشان نهایت کارآیی را داشته باشد. این عوامل مکسی کوزی را به یکی از برندهای پیشرو و بسیار محبوب در زمینه طراحی و تولید صندلی‌ ماشین و کالسکه تبدیل کرده است که سابقه‌ای بیش از 25 سال دارد و اولویت اول آن فراهم آوردن ایمنی فرزند شماست. برند مکسی ‌کوزی در سراسر جهان به کیفیت بالای محصولاتش شناخته شده است. صندلی‌ ماشین و کالسکه‌ مکسی‌کوزی متناسب با نیاز کودکان در هر سنی طراحی شده‌اند تا سفری ایمن و آسوده را برایشان فراهم کنند.

انواع محصولات برند مکسی کوزی

تولیدات برند مکسی کوزی طيف وسيعي از محصولات را در بر می گیرد که در این صفحه از کودکو می توانید محصولات برند مکسی کوزی را مشاهده کنید. 

محصولات مکسی کوزی عبارتند از :

کالسکه مکسی کوزی

کالسکه مکسی کوزی در انواع و طرح های مختلفی از جمله کالسکه ساده مکسی کوزی و کالسکه مکسی کوزی عصایی در سایت کودکو وجود دارد که می توانید با توجه به قیمت، طرح و مشخصات مورد نیاز خود اقدام به خرید کالسکه مکسی کوزی کنید.

کریر و کریکات مکسی کوزی

کریر و کریکات مکسی کوزی که برخی با نام سبد حمل نوزاد مکسی کوسی می شناسند، در انواع مختلف و طرح های متنوع در سایت کودکو وجود دارد که می توانید با توجه به ویژگی ها و مشخصات آن ها را انتخاب و خرید نمائید. 

صندلی ماشین مکسی کوزی

برند مکسی کوزی اقدام به تولید صندلی ماشین نیز کرده است. در این صفحه از سایت کودکو می توانید انواع متنوعی از صندلی ماشین مکسی کوزی را مشاهده کنید که یکی از بهترین برندها در صندلی ماشین کودک محسوب می شود. در این صفحه از کودکو می توانید اقدام به خرید اینترنتی صندلی ماشین مکسی کوزی مورد نظر خود کنید. 

قیمت محصولات برند مکسی کوزی در بازار

شما می‌توانید محصولات برند Maxi cosi را با بهترین قیمت در فروشگاه اینترنتی کودکو بیابید. ما همواره تلاش می‌کنیم تا بهترین قیمت موجود در بازار را برای پدر و مادران ایرانی فراهم کنیم.

قیمت کالسکه مکسی کوزی

مکسی کوزی یکی از بهترین برندها در زمینه محصول کالسکه کودک است. باید توجه داشته باشید که قیمت کالسکه مکسی کوزی با توجه به کیفیت و دوام کالسکه، مناسب است. برای مشاهده و مقایسه قیمت کالسکه مکسی کوزی در مدل های مختلف می توانید از این صفحه سایت کودکو استفاده کنید. 

قیمت کریر مکسی کوزی

مکسی کوزی برند معتبر و با کیفیتی در زمینه کریر محسوب می شود و از این رو ممکن است قیمت کریر و کریکات مکسی کوزی نسبت به سایر برندها بالاتر باشد. از این صفحه سایت کودکو برای مقایسه قیمت کریر و کریکات مکسی کوزی در مدل های مختلف می توانید استفاده کنید. 

قیمت صندلی ماشین مکسی کوزی

صندلی ماشین مکسی کوزی از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار است و دلیل آن هم استفاده از متریال مناسب و مقاوم است. قیمت صندلی ماشین مکسی کوزی نیز بر اساس طراحی و کیفیت آن تعیین می گردد که با استفاده از این صفحه سایت کودکو می توانید به مقایسه  مدل های مختلف صندلی ماشین مکسی کوزی و انتخاب آن ها بپردازید. 

نمایندگی فروش محصولات مکسی کوزی در تهران

فروشگاه اینترنتی کودکو به عنوان نمایندگی فروش محصولات مکسی کوزی در ایران انتخاب شده است و به عنوان یکی از قدیمی‌ترین نمایندگی‌ها در زمینه‌ی فروش محصولات این برند فعالیت می‌کند.

خرید محصولات از برند مکسی کوزی

در کودکو شما می‌توانید با خیال آسوده و با کمک مشاورین ما محصولات مکسی کوزی را از فروشگاه اینترنتی کودکو انتخاب کرده و در سراسر ایران در کوتاهترین زمان تحویل بگیرید.

سوالات متداول :

برند مکسی کوزی مربوط به کدام کشور است؟

برند مکسی کوزی یک برند هلندی است.

برند مکسی کوزی چه محصولاتی دارد؟

مکسی کوزی صندلی ماشین کودک، کالسکه، کریر و ... دارد. 

ادامه مطلبنمایش کمتر

فهرست

برای ذخیره در لیست آیتم‌های برگزیده وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود | ثبت‌نام