برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

وسایل حمام نوزاد و کودک

حمام کردن کودک یکی از لذت‌بخش‌ترین تجربه‌های کودک‌داری است. هیچ چیز قابل مقایسه با یک نوزاد تر و تمیز حمام کرده نیست. در عین حال حمام کردن کودک در وان بزرگسالان آسان نبوده و علاوه بر خطراتی همچون خطر لیز خوردن و اضطراب ناشی از آن، معمولا به کمردرد و زانو درد برای فرد بزرگسال منجر می‌شود. راه‌حل استفاده از وان حمام کودک یا سرویس وان نوزاد است. بنابراین وان کودک و سرویس وان نوزاد یکی از اقلام ضروری سیسمونی نوزاد بشمار می‌رود.

انواع وان نوزاد و کودک

وان نوزاد در انواع مختلفی وجود دارد که به طور کلی می توان به تشت حمام نوزاد، لگن شستشوی کودک و نوزاد و وان پایه دار نوزاد و کودک اشاره کرد. در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم:

تشت یاوان ساده  نوزاد

تشت یا وان نوزادی ساده یک وان ساده پلاستیکی با ابعاد مناسب برای نوزادان است که راه‌حل ساده و ارزان قیمتی برای حمام کردن کودک برای شما فراهم می‌کند. این تشت‌ها را بطور معمول می‌توان داخل سینک روشویی قرار داد.
همچنین داخل بعضی از این نوع وان‌ها برجستگی‌ها و دیواره‌هایی تعبیه شده برای اینکه کمک کنند تا نوزاد در حالتی نیمه نشسته قرار گیرد تا سر او به زیر آب نرود و شستن او راحت‌تر باشد.
همچنین برخی از این وان‌ها دارای نشیمن‌های قابل جداسازی مخصوصی هستند که به ثابت نگاه‌داشتن کودک در حین حمام کردن کمک می‌کنند.
به تدریج که کودک رشد می‌کند می‌توان تشت بزرگتری برای او تهیه کرد که داخل وان یا زیردوشی منزل قرار گیرد.

لگن شستشوی نوزاد و کودک

حمام کردن یک نوزاد کار راحتی نیست. بخصوص که بعد از مالیدن صابون پوست نوزاد بسیار لغرنده می‌شود و باید در حالیکه او را می‌شویید مراقب باشید از بین دستان شما لیز نخورد. حال شرایطی را در نظر بگیرید که کار حمام کردن نوزاد را باید به تنهایی انجام دهید و هم خودتان نوزاد را داخل وان ثابت نگاه‌دارید و هم او را بشویید. ساده به نظر نمی‌رسد.
لگن شستشوی نوزاد یا سطل حمام نوزاد راه‌حل مناسبی می‌تواند باشد. این وسیله در واقع به شکل یک سطل ساخته شده از مواد پلاستیک بی‌خطر برای نوزاد است که کاملا بدن نوزاد را در بر می‌گیرد و در واقع مسئولیت ثابت نگاه داشتن نوزاد در حال نشسته را به جای شما برعهده می‌گیرد.
لگن حمام نوزاد شاید اقتصادی ترین راه‌حل ایمن برای حمام کردن نوزاد در ماههای اولیه پس از تولد نوزاد باشد.
بدلیل کوچک بودن، خالی کردن آب درون آن نیز آسان است.

وان پایه‌دار نوزاد و کودک

وان پایه‌دار نوزاد یا ست وان نوزاد در واقع همان تشت حمام است که همراه پایه بااستحکام جداگانه‌ای ارایه می‌شود تا بتوانید با قرار دادن تشت یا لگن حمام برروی آن، آن در ارتفاع مناسبی قراردهید تا در زمان حمام کردن کودک مجبور نشوید بیش از اندازه خم شوید تا به کمر و زانویتان فشار نیاید.
برخی وان‌ بچه‌گانه پایه‌دار بصورت ست حمام نوزاد همراه سایر وسایل حمام کودک نظیر حوله، دماسنج و لوازم بهداشتی نوزاد نظیر قیچی ناخنگیر، شانه، برس و اقلام دیگری نظیر سطل پوشک، تشک تعویض،ارائه می‌شوند.
به ست‌های حمام نوزاد، سرویس حمام نوزاد نیز گفته می‌شود.
البته به غیر از انواع اصلی وان حمام بچه که در بالا به آنها اشاره شد انواع دیگری از وان بچه نظیر وان تاشو، وان اکاردئونی و وان بادی و غیره نیز وجود دارد.

قیمت وان نوزاد و کودک

قیمت وان نوزاد و کودک بر اساس معیارهای مختلفی از جمله جنس و برند تعیین می شود. در سایت کودکو می‌توانید تنوع بالایی از انواع وان کودک و سرویس وان نوزاد با قیمت‌های متنوع ببابید و متناسب با بودجه خود خرید نمایید. برای خرید وان کودک می توان از وان ساده ایرانی با قیمت‌های پایین‌تر تا وان‌های پایه‌دار برندهای خارجی با قیمت بالاتر متناسب با بودجه موردنظر انتخاب نمود.

بهترین برندهای وان نوزاد و کودک 

از بهترین برندهای وان نوزاد می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • Beaba
  • Bebe-jou
  • LUMA
  • Nuby
  • Rotho
  • Tatia
  • The First Years
  • Bebe-jou

خرید وان کودک و نوزاد از فروشگاه کودکو

خرید وان حمام نوزاد و کودک برروی وب‏‌سایت کودکو بسیار ساده است و شما می‏‌توانید با استفاده از فیلترهای موجود با انتخاب برند، رنگ و محدوده قیمت وان نوزاد و کودک مورد نظر که به سلیقه شما نزدیک‌ است را بیابید و خریداری کنید و در سراسر ایران در کوتاهترین زمان تحویل بگیرید.
ادامه مطلبنمایش کمتر

فهرست

برای ذخیره در لیست آیتم‌های برگزیده وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود | ثبت‌نام