محصولات برند Minimonkey

لیست مقایسه کالاها

انصراف

لیست مقایسه کالاها

انصراف

درباره برند minimonkey (مینی مانکی)


minimonkey یک برند هلندی و در آمستردام مستقر است.  مینی‌مانکی از سال 2007، بر توسعه، تولید و فروش محصولات نوآورانه‌ی کودک متمرکز بوده و از طریق نمایندگی‌های فروش خود در بیش از 35 کشور جهان فعالیت داشته است. یکی از ارکان اصلی این برند تولید محصولات نوآورانه‌ای است که زندگی کودکان و والدین آن‌ها را آسان‌تر و لذتبخش‌تر کند. همچنین بر کوچک بودن، ظرافت و کاربرد آسان محصول توجه ویژه‌ای دارد.



انواع محصولات برند مینی مانکی


برند مینی مانکی امروزه محصولاتی بسیار کاربردی به بازار عرضه می‌کند، از جمله انواع آغوشی ارگونومیک نوزاد و تبدیل صندلی پارچه‌ای کودک.



تبدیل صندلی پارچه‏‏ ای کودک minimonkey



چالش برند مینی مانکی همیشه عرضه‌ی محصولاتی بوده است که نظیرشان در بازار وجود نداشته است و می‌توانند کار را برای والدین و فرزندان کمی ساده‌تر کنند. تبدیل صندلی پارچه‏‏ ای کودک مینی‌مانکی مثال خوبی برای این مورد است. این محصول در حال حاضر پرفروش‌ترین محصول این برند در سراسر جهان است.



آغوشی ارگونومیک minimonkey



یکی دیگر از محصولات پرفروش این برند، آغوشی ارگونومیک است. آغوشی محصولی پرطرفدار است اما استفاده از آن به دلیل فشار وارده بر کمر یا شانه برای بسیاری از والدین سخت یا غیرممکن است. به همین دلیل والدین به دنبال راهی برای حمل کودکان به شیوه ای ارگونومیک هستند، که در عین حال امنیت و راحتی خود و فرزندشان را برآورده کند. از همین روی، این برند همکاری خود را با بسیاری از متخصصین اعم از متخصصان ارتوپدی کودکان و مشاوران کودک افزایش داد و در نتیجه‌ی این همکاری موفقیت‌آمیز آغوشی minimonkey طراحی شد. این محصول گونه‌ای مدرن از آغوشی است که نه تنها می‌تواند از زمان نوزادی استفاده شود، بلکه ارگونومیک و ایمن نیز هست و به دلیل طراحی خاص و ارگونومیکی که دارد هیچ‌گونه فشاری بر بدن وارد نمی‌کند و کاملا مناسب مادران و پدرانی‌ست که دچار کمردرد یا شانه درد هستند.



قیمت محصولات برند مینی مانکی در بازار


شما می‌توانید محصولات برند مینی مانکی را با بهترین قیمت در فروشگاه اینترنتی کودکو بیابید. ما همواره تلاش می‌کنیم تا بهترین قیمت موجود در بازار را برای پدر و مادران ایرانی فراهم کنیم.


نمایندگی فروش محصولات مینی‌ مانکی در تهران


فروشگاه اینترنتی کودکو به عنوان نمایندگی فروش محصولات مینی‌مانکی در ایران انتخاب شده است و به عنوان یکی از قدیمی‌ترین نمایندگی‌ها در زمینه‌ی فروش محصولات این برند فعالیت می‌کند.  


خرید محصولات از برند مینی مانکی در کودکو


شما می‌توانید با خیال آسوده و با کمک مشاورین ما محصولات minimonkey را از فروشگاه اینترنتی کودکو انتخاب کرده و در سراسر ایران در کوتاهترین زمان تحویل بگیرید.

جستجوی پیشرفته

جستجوی هوشمند (7 کالا)

دسته بندی ها

موجودی کالا

قیمت

تومان 960000 - تومان 3510000