برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

درباره ما

کودک؟ کو؟

کودکو از همان لحظه‌ای که با شوق به صفحه مانیتور دستگاه سونوگرافی خیره می‌شوید و دنبال نقطه‌ای می‌گردید که تبدیل به منبع همیشگی  اشتیاق شما به زندگی می‌شود، همراه شما است. از دوران نوزادی و نوپایی تا خردسالی!

سرگذشت کودکو

هسته‌ اولیه تیم کودکو در سال ۱۳۹۱ تشکیل شد. ایده شكل‌گیری كودكو توسط نو مادرانی شكل گرفت كه سختی‌های خرید در دوران بارداری و بعد از آن خرید همراه كودك را تجربه كرده بودند. سختی‌هایی مثل در ترافیك ماندن و سر زدن به فروشگاه‌هایی كه به علت محدودیت فیزیكی تمام نیازها را برآورده نمی‌كنند.

مدیریت جدید کودکو

در سال ۱۳۹۷ کودکو به مدیریت جدید؛ خانم ارغوان همایون‌فر واگذار شد. در حال حاضر تیم کودکو متشکل از کارآفرینان و متخصصانی است که خود مادر و پدر هستند. مجموعه کودکو علاوه بر این ‌که به عنوان یک کسب و کار آنلاین متعهد است تا آسایش مشتریان را هنگام خرید فراهم کند، به دنبال یافتن حلقه مفقوده‌ای است که در شرایط کنونی کسب و کارهای آنلاین وجود دارد. حس اعتماد و رضایت پایدار مشتری حلقه‌ی اتصال ما در خرید آنلاین با شما است.

فراوانی و تنوع برندها و محصولات

محصولات كودكو طیف وسیعی از لیست كامل سیسمونی و اسباب‌بازی از دوره بارداری تا بالاتر از ۵ سالگی کودک را پوشش می‌دهد و می‌تواند نیازهای خانم‌های باردار، نومادران و نوپدران را تامین کند.

حواس ما در كودكو به لبخند زیبای كودك شما هست.

خدمات و ویژگی‌های سایت

کودکان خورشید زندگی هستند و کودکو می‌داند که هر پدر و مادری دوست دارد در هر رده بودجه‌بندی بهترین انتخاب را برای کودک خود داشته باشد. به همین دلیل تلاش کرده‌ایم تا طیف متنوع و وسیعی از محصولات را از برندهای مختلف با ضمانت اصالت کالا برای بررسی و مقایسه در اختیار شما قرار دهیم.

کودکو نمایندگی رسمی برندهای معتبر و مرغوب است. تضمین اصالت کالا، رساندن کالا با بیشترین سرعت و ضمانت انصراف از خرید و برگشت کالا تا ۷ روز مطابق شرایط سایت از اصلی‌ترین خدمات کودکو به مشتریان عزیز است.

لیست برندهای موجود در کودکو را اینجا ببینید.

امکان فیلتر ویژگی‌های مختلف محصولات متنوع و مقایسه آنها و امکان مشاوره تلفنی با متخصصین حوزه فروش محصولات سیسمونی و کودکان در مجموعه کودکو وجود دارد.

دیگر خدمات سایت کودکو عبارتند از:

  • پیشنهاد لیست سیسمونی
  • باشگاه مشتریان کودکو
  • کارت هدیه کودکو
  • مجله کودکو

کودکو تلاش می‌کند زندگی برای پدران و مادران در دوران بارداری و سالهای پس از آن با آسایش و در عین حال با کیفیت ‌بیشتر ادامه یابد.

از خرید خود لذت ببرید و با خیال راحت روی ما حساب کنید!

فهرست

برای ذخیره در لیست آیتم‌های برگزیده وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود | ثبت‌نام