برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

طلق سيليكون نرم 210 ميلي SoftFlex™ Natural Nurser™ Nuby 

طلق 210 ميلي سيليكون نرم  SoftFlex™ Natural Nurser™ Nuby

ادامه مطلبShow less
555,000 تومان
مرجع:
NT67017
نام تجاری:
دوست داشتن
اضافه به مقایسه0
توضیحات

شیشه شیر نچرال تاچ بگونه ای طراحی شده است که بین شیر دادن از سینه و شیر دادن با شیشه شیر شباهت و هماهنگی بوجود بیاورد.

سر شیشه شیر Nuby Breast Size Teat با شباهت بسیار نزدیک به شکل، بافت و عملکرد سینه مادر ساخته شده است.

شیشه شیر پلی پروپیلین 240 میلی لیتری نچرال تاچ نابی دارای سر شیشه شیر سیلیکونی با جریان اندک می باشد. سر شیشه شیر سیلیکونی نچرال تاچ  حالت و اندازه نوک سینه مادر را تقلید می نماید.

شکل و اندازه آشنا امکان پذیرش و در دست گرفتن راحت تر شیشه شیر را برای کودک فراهم می کند. نوک شیشه شیر همانند نوک سینه مادر انعطاف پذیر بوده و دراز می شود.

نوک انعطاف پذیر نه تنها برای کودک طبیعی تر به نظر می رسد بلکه به وی امکان می دهد تا نوک شیشه شیر را در دهان خود در زاویه ای مناسب برای تغذیه قرار دهد. سوراخ هوا در نوک شیشه شیر نچرال تاچ به هوا اجازه می دهد تا هنگامی که کودک در حال نوشیدن شیر است به شیشه وارد شود.

 

خط محصولات تغذیه نوزاد Nuby یک شرکت تابعه از Luv n' Careاست، کهیک شرکت بین المللی و خصوصی محصولات نوزاد و کودک نو پا واقع در لوئیزیانا می باشد. محصولاتNubyشامل تغذیه، شیردهی ، انواع پستانک ها، وسایلبازی، حمام و سایر لوازم نوزاد بوده و دارای نوآوری های انحصاری در همه گروه های آن می باشد. در بیش از 155 کشور در سراسر جهان توزیع شده و توسط میلیون ها نوزاد در سراسر جهان در طول 35 سال گذشته مورد استفاده قرار گرفته است.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
NT67017
نظرات
مشاهدات اخیر
You may also like

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم