لوازم ایمنی کودک

لیست مقایسه کالاها

انصراف

هر ساله کودکان زیادی در سراسر جهان در محیط خانه قربانی وسایل و ابزارهایی می‌شوند که استفاده از آنها در خانه اجتناب‌ناپذیر است. گزارش‌های متعدد پزشکی، اشیایی را نشان می‌دهند که کودکان از سر ناآگاهی قورت داده‌اند و چه بسا برخی از آنها به قیمت جان این کودکان تمام شده است.

اما چاره کار چیست؟ آیا می‌توان از استفاده کابینت، میز زیر تلویزیون، یخچال، اجاق گاز و ... در محیط خانه دست کشید؟ مسلم است که خیر! زندگی روزمره همه ما به استفاده از این وسایل گره خورده است. تنها راه چاره، استفاده از لوازم ایمنی کودک است.

شما با کمک وسایل ایمنی کودک می‌توانید محیط خانه را به محیطی امن برای کودکان خود تبدیل کنید. اکثر وسایل ایمنی کودک در منزل، ساده و کاربردی و در عین حال ارزان هستند. برای استفاده از آنها کافی است دستورالعمل روی بسته‌بندی آنها را دنبال کنید. در واقع شما می‌توانید با استفاده از وسایل ایمنی کودک در خانه، علاوه بر اینکه محیط خانه را به فضایی امن برای کودکان تبدیل می‌کنید، از آرامش خیال ناشی از امن شدن محیط خانه خود نیز لذت ببرید.

لوازم ایمنی کودک چه انواعی دارد؟

از آنجایی که کودکان کنجکاو بوده و به هر جایی از خانه سرک می‌کشند، لوازم ایمنی کودک در دسته‌های مختلفی قرار می‌گیرند؛ انواع لوازم ایمنی کودک در خانه عبارتند از : انواع قفل کابینت و میز زیر تلویزیون - قفل پریز - قفل یخچال و اجاق و مایکروفر - انواع ضربه‌گیر - قفل توالت - ست خانگی ایمنی حمام

انواع قفل کابینت و میز زیر تلویزیون

معمولاً یکی از خطرناک‌ترین جاهای خانه برای کودکان، کابینت‌ها و کشوهای میزهای زیر تلویزیون است، زیرا این گونه جاها غالباً محل نگهداری اشیای برنده و نوک تیز هستند. در صورتی که کودکان بتوانند درب کابینت و کشوهای میز زیر تلویزیون را به راحتی باز کنند، ممکن است با دسترسی به این اشیاء، به خود آسیب برسانند. قفل‌های کابینت به شما کمک می‌کنند تا درب کشوها و کابینت‌ها را به راحتی محکم کنید و دیگر دغدغه‌ای از بابت باز شدن آنها توسط کودک خود نداشته باشید.

قفل پریز

پریزها نیز از دیگر جاهای خطرناک خانه برای کودکان هستند. چنانچه کودکان از سر کنجکاوی اشیاء فلزی و نوک تیز را داخل پریز برق بکنند، ممکن است به قیمت جان آنها تمام شود. شما می‌توانید پریزهای خانه خود را با قفل‌های پریز بپوشانید و مانع از دسترسی کودکان به پریزهای برق شوید. توجه داشته باشید که قفل‌های پریز باید محکم و در عین حال بزرگ باشند، تا کودکان نتوانند آنها به راحتی بکنند و قورت دهند.

قفل یخچال و اجاق و مایکروفر

یخچال‌ها و اجاق‌ها از دیگر وسایلی هستند که چنانچه به خوبی محافظت نشوند، ممکن است برای کودکان مشکل‌آفرین شوند. شما باید با استفاده از قفل‌های یخچال و اجاق، مانع از باز شدن درب آنها توسط کودکان خود شوید؛ زیرا همه ما می‌دانیم که فضای داخلی آنها چقدر برای کودکان خطرناک است.

انواع ضربه‌گیر

گوشه‌های میزها، لبه کابینت‌ها و تخت‌ها بسیار برای کودکان خطرناک هستند؛ غفلت از آنها ممکن است، باعث آسیب دیدن چشمان کودک شما شود. سعی کنید حتماً آنها را با انواع ضربه‌گیرهای نواری و تکی بپوشانید. این ضربه‌گیرها فوق‌العاده نرم و بادوام هستند و به راحتی نصب می‌شوند.

قفل توالت

گاهی کودکان می‌توانند به راحتی درب توالت‌های فرنگی را باز کنند. این توالت‌ها منشأ آلودگی و میکروب هستند و ممکن است باعث بیماری کودکتان شوند. از این رو لازم است که حتماً درب آنها را با قفل توالت ببندید.

ست خانگی ایمنی حمام

محیط داخل حمام برای کودک بسیار خطرناک است، زیرا امکان دارد کودک لیز بخورد. به علاوه وجود پریزها، لبه‌های کابینت‌ها و حتی دمای آب و ... ممکن است باعث آسیب رساندن به کودک شما شوند. ست خانگی ایمنی حمام، محیط حمام را برای کودکان امن می‌کند، زیرا شامل ابزارهای مختلفی است که هر کدام به گونه‌ای از فرزند شما محافظت می‌کنند.

قیمت لوازم ایمنی کودک چقدر است؟

قیمت لوازم ایمنی کودک، به نسبت کارایی این لوازم واقعاً ناچیز است. کافی است قیمت وسایل ایمنی کودک در منزل را با امنیت جانی کودک خود مقایسه کنید، تا به ارزش واقعی وسایل ایمنی کودک در خانه پی ببرید.

خرید لوازم ایمنی کودک از کودکو

یکی از بهترین راه‌های خرید لوازم ایمنی کودک، خرید آنها از یک فروشگاه اینترنتی معتبر است و کجا بهتر از فروشگاه اینترنتی کودکو؟ شما می‌توانید تمام وسایل ایمنی را به راحتی از این فروشگاه اینترنتی خریداری کنید. در این فروشگاه شیوه استفاده از هر کدام از لوازم ایمنی کودک، به خوبی توضیح داده شده است. پس اگر به ایمنی و سلامت کودک خود اهمیت می‌دهید، خرید وسایل ایمنی کودک در خانه را فراموش نکنید.

ادامه مطلب ...
جستجوی پیشرفته

جستجوی هوشمند (19 کالا)