چوب رختی کودک و رخت آویز

لیست مقایسه کالاها

انصراف

یکی از وظایف مهم والدین، مراقبت از سلامت و بهداشت کودک است که این امر مستلزم نگهداری مناسب لباس‌ها و وسایل او است. لباس‌ها و اقلام کودکان نباید به همراه لباس‌های بزرگسالان روی یک چوب لباسی آویزان شوند. زیرا معمولاً لباس‌های بزرگسالان به دلیل رفت و آمد به بیرون، آلودگی‌های محیط را به خود جذب می‌کنند و گاهاً باعث آلوده شدن لباس‌های کودکان می‌شوند. لذا بهتر است فرزند شما، رخت آویز لباس کودک یا آویز لباس کودک مجزا داشته باشد.

در ضمن وجود جالباسی کودک یا چوب لباسی کودک، فرزند شما را تشویق می‌کند که خودش لباسهایش را مرتب و نگهداری کند. در نتیجه می‌توان از همان دوران کودکی با کمک یک جالباسی بچه‌گانه یا یک رخت آویز کودک، نظم و انضباط را به فرزند خود یاد داد.

اگر شما هم دوست دارید با انواع رخت آویز کودک یا جالباسی نوزاد آشنا شوید، پیشنهاد می‌کنیم تنها چند دقیقه‌ای از وقت خود را در اختیار ما قرار دهید.

انواع رخت آویز کودک

چوب لباسی یا رخت آویز کودک انواع مختلفی دارد. هرکدام از انواع جالباسی کودک به گونه‌ای به مرتب شدن و نگهداری لباس‌های کودکان شما کمک می‌کنند. مهم این است که این محصول فارغ از نوع آن، از مواد ضد حساسیت و سازگار با محیط‌زیست ساخته شود. فراموش نکنید که کودکان پوست حساسی دارند و چنانچه چوب رختی کودک از مواد شیمیایی مضر ساخته شده باشد، ممکن است باعث تحریک پوست بدن کودک شما شود؛ لذا کیفیت جالباسی کودک در اینجا حرف اول را می‌زند.

برخی از پرکاربردترین انواع رخت آویز کودک عبارتند از:

چوب لباسی ایستاده عروسکی: این محصول بهترین وسیله برای مرتب و تمیز نگه‌ داشتن اتاق کودک شما است. یک چوب لباسی ایستاده عروسکی، علاوه بر زیبا کردن محیط اتاق کودک، او را ترغیب می‌کند که لباس‌هایش را به چوب لباسی آویزان کرده و آنها را مرتب نگه دارد. چوب لباسی‌های ایستاده عروسکی غالباً ارتفاع کمی دارند، لذا حتی اگر کودک شما نتواند خود به تنهایی لباسش را روی چوب لباسی آویزان کند، شما می‌توانید با بغل کردنش به او کمک کنید.

آویز لباس کودک: آویزهای لباس کودک معمولاً دیواری هستند و از مواد باکیفیت و با طرح‌های مختلف ساخته می‌شوند. در واقع رخت آویز کودک، تا حد زیادی باعث جمع و جور شدن محیط اتاق کودک می‌شود. قیمت رخت آویز اتاق کودک بسیار مناسب است و شما می‌توانید از آن برای نگهداری لباس‌های بیرون‌پوش کودک خود استفاده کنید و به این صورت دیگر کودک شما به این گونه لباس‌ها دسترسی ندارد، زیرا معمولاً این لباس‌ها منبع آلودگی هستند.

چوب لباسی کودک: این محصول معمولاً از پلاستیک درجه یک ساخته می‌‌شود؛ هرچند ممکن است چوب رختی کودک از فلز، چوب و یا حتی پارچه هم ساخته شود. در هنگام خرید چوب لباسی کودک باید به اندازه لباس‌های کودک، وزن، جنس و نحوه طراحی چوب لباسی دقت کنید. چوب رختی کودک معمولاً برای نگهداری لباس کودک در داخل کمد مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما باز هم بهتر است به دلایل ایمنی، از خرید چوب لباسی‌های فلزی که دارای لبه‌های تیز هستند، خودداری کنید.

قیمت آویز لباس و جالباسی کودک

قیمت رخت آویز ایستاده کودک یا آویز و جالباسی کودک به عوامل مختلفی مانند جنس، ساختار، نحوه طراحی، کیفیت و برند آنها بستگی دارد. قطعاً قیمت رخت آویزهای ایستاده و رخت آویزهای دیواری اتاق کودک، بیشتر از قیمت چوب لباسی کودک است. زیرا چوب رختی کودک معمولاً ساختار ساده‌ای دارد؛ به علاوه کاربردی بودن چوب لباسی ایستاده کودک، مختصر افزایش قیمت آن را توجیه می‌کند.

خرید چوب لباسی کودک از فروشگاه اینترنتی کودکو

اگر قصد خرید چوب لباسی ایستاده کودک، جالباسی نوزاد، چوب رختی کودک و غیره را دارید، فروشگاه اینترنتی کودکو را فراموش نکنید. شما در کودکو به بهترین برندها با قیمت‌های پایین دسترسی دارید. تمامی محصولات کودکو بالاترین سطح کیفی را دارند و همگی دارای استاندارهای لازم هستند. لذا شما می‌توانید رخت آویز کودک، چوب لباسی ایستاده کودک و هر چیز دیگری را که برای کودک خود لازم دارید با اطمینان خاطر از این فروشگاه تهیه کنید.

ادامه مطلب ...
جستجوی پیشرفته

جستجوی هوشمند (6 کالا)