غلت گیر نوزاد

غلت زدن نوزاد و به خطر افتادن سلامت او یکی از دغدغه‌های همۀ پدر و مادرها است. کودک شما به مرور سعی در حرکت و غلت زدن می‌کند. این موضوع علاوه بر این‌که نشان از سلامت و رشد کودک دارد می‌تواند نگرانی زیادی را برای والدین ایجاد کند. تشک غلت گیر بچه به منظور حفظ نوزاد از خطرات غلت زدن طراحی و تولید شده است. شما با خرید تشک غلت گیر نوزاد برای نوزادتان در طول شب خیالتان از بابت غلت زدن و مشکلات تنفسی فرزندتان راحت می‌شود. در ادامه انواع مختلف این محصول را معرفی می‌کنیم با ما همراه باشید.

انواع تشک غلت گیر نوزاد

تشک غلت‌گیر نوزاد

تشک غلت گیر کودک برای نوزادان کمتر از سه ماه طراحی شده است. این تشک علاوه بر حفاظت از کودک شما در خواب، خوابی آرام و با کیفیت را نیز برای او به ارمغان می‌آورد. همچنین مشکلات رفلاکس را نیز کم کرده و به خوابی طولانی مدت‌تر از تشک معمولی را برای نوزاد شما به همراه دارد. طراحی این تشک ارگونومیک بوده و برای ایمنی و سلامت نوزاد شما مفید است. ابعاد این تشک جمع‌وجور بوده و می‌توانید در مسافرت‌ نیز آن‌ را به همراه داشته باشید. البته لازم به ذکر است که این مدل تشک در اندازه‌های بزرگتر و مناسب نوزادان 6 یا 8 ماه نیز تولید شده است.

تشک غلت‌گیر نوزاد با قابلیت تغیر اندازه

این تشک به‌طور صددرصد از پنبه تولید شده و برای نوزاد شما حساسیتی ایجاد نخواهد کرد. همچنین احساس نرمی و لطافت را روی پوست نوزاد منتقل می‌کند. وزن کم و ابعاد کوچک این تشک غلت‌گیر حمل آن را راحت کرده و می‌توانید به آسانی آن را جابه‌جا کنید. از طرفی برای استفاده در مسافرت نیز مناسب بوده و جای زیادی را اشغال نخواهد کرد. یکی دیگر از ویژگی‌های این غلت گیر نوزاد قابلیت تنظیم اندازۀ آن باتوجه به رشد کودک است . در واقع این محصول نوارهایی دارد که می‌توانید باتوجه به اندازۀ نوزاد آن را بزرگ یا کوچک کنید. همچنین قابلیت شستشوی راحت از دیگر مزیت‌های این غلت گیر نوزاد است. شما می‌توانید به‌سادگی روکش آن را جدا کرده و شستشو دهید.

تشک غلت گیر نوزاد ارگونومیک

این غلت گیر از بدو تولد تا سه ماهگی برای نوزادان شما مناسب است. طراحی ارگونومیک این تشک باعث می‌شود نوزاد شما در طول شب خوابی راحت داشته باشد و از غلت زدن‌های او جلوگیری می‌کند. همچنین با استفاده از این تشک دیگر نگرانی بابت سندرم سر صافی و مشکلاتی از این دست نیز نخواهید داشت. مشکلات رفلاکس را نیز بهبود بخشیده و خوابی آرامش‌بخش برای نوزاد شما در پی دارد. این تشک در اندازۀ کوچک و با وزنی سبک بوده که جابه‌جایی راحتی داشته و فضای زیادی را نیز اشغال نمی‌کند. همچنین برای مسافرت نیز مناسب بوده و می‌تواند خیال‌تان را بابت خواب فرزندتان در طول سفر راحت کند. از دیگر مزیت‌های این تشک می‌توان به قابلیت تنظیم آن به دور بدن نوزاد اشاره کرد. به‌این منظور نواری در قسمت وسط این غلت‌گیر تعبیه شده که دور بدن نوزاد بسته شده و او را ایمن نگه می‌دارد.

غلت‌گیر نوزاد کوسن‌دار

این غلت‌گیر از دو کوسن نرم و پنبه‌ای تشکیل شده و حسی نرم و لطیف در پوست نوزاد ایجاد می‌کند. جنس آن به‌طور صددرصد از پنبه بوده و حساسیت پوستی برای نوزاد شما ایجاد نخواهد کرد. طراحی موج‌دار این کوسن‌ها به نحوی است که اگر نوزاد به‌طور مستقیم روی آن قرار بگیرد باز هم برای او مشکلی پیش نخواهد آمد. یکی از ویژگی‌های مهم این غلت گیر نوزاد قابلیت شستشوی آن در ماشین لباسشویی است. توجه داشته باشید این محصول را با دمای آب 30 درجه شستشو دهید.

تشک غلت‌گیر نوزاد کوسن‌دار

این غلت‌گیر از تشک و دو کوسن تشکیل شده است. طراحی این تشک به نحوی است که خوابی آرام و دلنشین را برای نوزاد شما به همراه دارد. وجود دو کوسن در دو طرف این تشک از غلت زدن و به‌خطر افتادن سلامت نوزاد شما جلوگیری کرده و برای شما اطمینان خاطر به همراه دارد.

قیمت غلت گیر نوزاد

محافظ غلت گیر نوزاد قیمت‌های مختلفی داشته و با توجه به متریال استفاده شده در آن و نیز کاربردی که دارد قیمت متفاوتی دارد. خاصیت ضدحساسیت و ضد رفلاکس از عوامل مهمی است که باید به آن توجه کنید. همچنین طراحی ارگونومیک و راحت آن در کنار قابلیت شستشو از دیگر مزیت‌های یک تشک غلت گیر بچه بوده که باید به آن توجه کنید. در حالت کلی قیمت این محصول گران نبوده واب در هر صورت هزینه کردن برای ایمنی نوزاد و اطمینان خاطر خودتان در طول شب ارزش هزینه کردن را دارد.

خرید غلت گیر نوزاد از فروشگاه کودکو

برای تهیه تشک غلت گیر از کودکو کافیست محصول موردنظر را انتخاب و به سبد خرید اضافه کنید. قیمت مناسب محصولات کودکو در کنار ارسال رایگان به سراسر ایران خریدی به‌صرفه را برای شما به همراه دارد. از طرفی علاوه بر پرداخت آنلاین امکان پرداخت موقع تحویل نیز در تهران فراهم شده و می‌توانید هزینه را بعد از رسیدن کالا پرداخت کنید. همچنین امکان تعویض یا بازگشت کالا نیز وجود دارد.

ادامه مطلب ...