برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

مینی واش

خرید مینی‌واش به دلایل زیادی یکی از خریدهای کاربردی لیست سیسمونی است. حتما می‌دانید که لباس‌های نوزادان و کودکان نوپا را نباید با لباس بزرگسالان در ماشین لباسشویی بشویی بلکه بهتر است آن‌ها را جداگانه بشویید. گاهی باید لباس‌ها را تند تند و هر روز در حجم کم بشویید. مینی‌واش یک محصول کارآمد برای حل این مسایل است.

انواع مینی‌ واش

مینی واش مناسب شستن لباس در حجم کم و زمان کوتاه است. مینی‌واش‌ها که از قدیم به آن‌ها کهنه‌شور می‌گفتند کوچک هستند و امکانات و ابعاد مختلفی دارند. انواع ماشین کهنه‌شور بچه عبارتند است از:

مینی‌ واش دستی

گاهی لباس به قدری کثیف است که نیاز دارید آن را جدا از لباس‌های دیگر بشویی مینی‌واش دستی لباس را می‌شوید و با دست باید آن را آبکشی کنید و سپس پهن کنید. مینی واش دستی در این مورد کارامد است.قیمت مینی‌واش دستی ارزان‌تر از مدل‌های دیگر است اما مزیت آن مصرف کم آب است. ظرفیت این مدل ماشین کهنه‌شور محصول معمولا بین ۲ تا ۳ کیلوگرم است.

مینی‌واش تمام اتوماتیک

این محصول لباس را هم می‌شوید و هم آبکش و سپس خشک می‌کند. با توجه به اینکه نیازی به دخالت دست نیست معمولا چند مدل برنامه دارد که با توجه به انتخاب آن کار شستشو انجام می‌شود. 

مینی واش دوقلو

مینی‌ واش دوقلو دو مخزن دارد. یک مخزن برای شستشو و آبکشی دارد و یک مخزن بعد از آبکشی که برای خشک کردن استفاده می‌شود. ظرفیت این مدل مینی ‌واش نسبت به مدل‌های دیگر بیشتر است.

بهترین برندهای مینی ‌واش

جنرال الکتریک یکی از بهترین برندهایی است که با سابقه طولانی و معتبر و قیمت به صرفه مینی واش یا کهنه‌شور کودک را تولید می‌کند.

هنگام خرید مینی واش به نکات زیر دقت کنید:

  • مینی واش هم برای لباس بزرگسال و هم کودک استفاده می‌شود مینی واشی که برای لباس نوزاد می‌خرید با ظرفیت ۳ کیلوگرم کافی است. اما مینی واش برای بزرگسالان تا ظرفیت ۶ کیلوگرم هم قابل خریداری است. 
  • برنامه‌ها و قابلیت شستشو با آب گرم یا سرد  توسط محصول را در نظر بگیرید و سپس اقدام به خرید کنید. 
  • با توجه به نیاز خود اتوماتیک یا دستی بودن کهنه‌شور را انتخاب کنید.

قیمت و خرید مینی واش از کودکو

برای خرید مینی واش می‌توانید به بخش لوازم مادر فروشگاه اینترنتی کودکو سر بزنید و مناسب‌ترین مدل مینیواش را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید. کودکو نماینده رسمی و آنلاین برند جنرال الکتریک در ایران است. قیمت مینی واش و ویژگی‌های انواع این محصول برای مقایسه در اختیار شماست تا یک خرید اینترنتی راحت و مطمئن را تجربه کنید. همچنین مشاوران فروش کودکو از طریق وب‌سایت، واتسپ و تماس تلفنی در دسترس هستند. اگر سوالی برای تجربه یک خرید کاربردی دارید با کارشناسان ما مطرح کنید. 

ادامه مطلبنمایش کمتر

فهرست

برای ذخیره در لیست آیتم‌های برگزیده وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود | ثبت‌نام