گرم کن شیشه شیر

لیست مقایسه کالاها

انصراف

گرم کن شیشه شیر یکی از وسایلی است که اخیراً استفاده از آن برای گرم کردن سریع بطری شیر نوزادان رایج شده است. دلیل علاقه والدین به استفاده از شیر گرم کن این است که با استفاده از این دستگاه دیگر از دردسرهای گرم کردن شیر به روش سنتی خبری نیست و به ‌آسانی و خیلی سریع در تمام ساعات شبانه روز می‌توانید شیشه شیر نوزاد خود را گرم کنید. در ادامه این نوشته می‌توانید با انواع گرم کن شیشه شیر، مشخصات و نحوه خرید آن‌ها آشنا می‌شوید.

انواع شیر گرم کن نوزاد

بعضی از نوزادان شیر گرم را ترجیح می‌دهند و دفعات متعددی در طول شبانه روز باید برای آن‌ها شیشه شیر آماده کنید. در این مواقع شما می‌توانید شیر سرد درون بطری را به سرعت توسط دستگاه گرم کننده شیر، گرم کرده و در اختیار نوزاد خود قرار دهید. در روش سنتی معمولاً والدین شیشه شیر را درون یک ظرف آب داغ قرار می‌دادند تا آن را گرم کنند. در این روش قدیمی لازم است که مدت زمانی را صبر کنید و اغلب نه والدین و کودکان نمی‌توانند این زمان را تحمل کنند؛ اما امروزه انواع گرم کن‌های متنوع شیشه شیر در بازار موجود هستند که شیر نوزاد شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن گرم می‌کنند.

لازم به ذکر است که گرم کردن شیر نوزاد در ماکروویو بسیار خطرناک و مضر است، در نتیجه استفاده از وارمر شیشه شیر روشی امن برای گرم کردن سریع شیر برای نوزاد شما است. گرم کن‌های شیشه شیر بر خلاف ماکروویو مواد مغذی شیر را حفظ می‌کنند. به‌ علاوه دیگر نیازی به قابلمه و ظرف آب داغ نیست. در واقع می‌توان گفت دستگاه‌های شیر گرم کن نوزاد راهی مناسب برای اطمینان از گرم شدن شیر نوزاد در دمای مناسب هستند. انواع متنوعی از گرم کن‌های‌ شیشه شیر در بازار موجود است که در ادامه چند نوع رایج‌تر آن‌ها معرفی می‌شوند:

گرم کن‌های استاندارد: رایج‌ترین نوع گرم کن‌های شیشه شیر هستند. در این دستگاه‌ها باید بطری شیر (یا ظرف غذا) را در قسمت مرکزی آن قرار دهید، اطراف آن را با آب پر کنید و آن را روشن کنید. آب توسط یک المنت گرم می‌شود و بعد بطری شیر را گرم می‌کند. این دستگاه‌ها معمولاً دارای یک چراغ نشانگر هستند که با رسیدن شیر به دمای مناسب خاموش می‌شوند. نوع تایمردار این دستگاه‌ها نیز موجود است.

گرم کن شیشه شیر قابل حمل: این نوع دستگاه‌های گرم‌کننده شیشه شیر نوزاد یکی از ساده‌ترین نوع وارمرها هستند که از آن‌ها برای گرم کردن شیشه شیر بیرون از خانه استفاده می‌شود. البته برای گرم کردن شیر توسط دستگاه‌های قابل حمل، زمان بیشتری باید صبر کنید.

گرم‌کننده شیشه شیر ماشین: این نوع دستگاه‌ها را می‌توانید به منبع شارژر یا فندک خودرو متصل کنید و شیشه شیر نوزاد خود را گرم کنید. البته در این دستگاه‌ها مدت زمانی حدود 15 دقیقه طول می‌کشد تا بطری گرم شود.

کیف‌های عایق: یک نوع وسیله ساده که می‌تواند به گرم نگه داشتن بطری شیر کودک شما کمک کند، کیف عایق است که در انواع متفاوتی تولید می‌شود و بسیار مقرون‌به‌صرفه و کاربردی است.

مشخصات مهم گرم کن شیشه شیر

یکی از مواردی که در خرید وارمرهای بطری مناسب به شما کمک زیادی می‌کند، آشنایی کامل با انواع و مشخصات گرم کن شیشه شیر است. اطلاع از ویژگی‌های مختلف این دستگاه‌ها باعث می‌شود تا نوع مناسب‌تری را با توجه به نیازهای خود تهیه کنید. در ادامه مشخصات مهمی که بهتر است شیر گرم کن داشته باشد برای شما شرح داده می‌شود:

  • چند منظوره بودن: بهتر است دستگاه گرم‌کننده‌ای که خریداری می‌کنید چند منظوره باشد. شما می‌توانید از این گرم‌کننده‌ها برای گرم کردن شیر خشک، شیر مادر و شیشه‌های غذای کودکان استفاده کنید. این دستگاه‌ها معمولاً دارای قسمتی برای ضدعفونی پستانک‌ها نیز هستند.
  • سازگاری با انواع بطری‌ها: یکی از مشخصاتی که در خرید گرم کن شیشه شیر باید به آن دقت کنید این است که دستگاه با اکثر بطری‌های شیر سازگار باشد و قابلیت استفاده برای بطری‌های باریک، پهن و زاویه‌دار را داشته باشد.
  • استفاده آسان: یکی از مشخصات دیگری که در خرید دستگاه‌های شیر گرم کن باید به آن توجه کنید، سهولت استفاده از آن‌ها است.

قیمت گرم کن شیشه شیر

قیمت گرم کن شیشه شیر با توجه به برند تولیدکننده، چند کاره بودن و امکانات آن‌ متفاوتی است. انواع کوچک و قابل‌ حمل گرم‌کننده‌های شیر نسبت به نوع چند کاره دارای قیمت‌های مناسب‌تری هستند.

خرید گرم کن شیشه شیر از کودکو

در سایت کودکو می‌توانید مدل‌های متنوعی از گرم‌کن‌های شیشه شیر و کیف‌های عایق را در انواع کوچک، بزرگ، چند کاره و ساده با امکانات و ویژگی‌های متفاوت از بهترین و معتبرترین برندها خریداری کنید. در واقع شما با هر بودجه‌ای می‌توانید مناسب‌ترین وارمر شیشه شیر را از این فروشگاه انتخاب کنید.

ادامه مطلب ...
جستجوی پیشرفته

جستجوی هوشمند (18 کالا)