برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
جستجوی پیشرفته (28 کالا)

فقط کالای موجود

قیمت

140,000 تومان - 630,000 تومان

ظرف شیرخشک

کودکان باید غذایشان را در زمان مشخص‌شده بخورند؛ اما این مسئله باعث نمی‌شود همیشه در خانه بمانید و از دیگر فعالیت‌هایتان بمانید. در این شرایط، استفاده از ظرف شیرخشک به کمک شما و فرزندتان می‌آید تا با خیال راحت و بدون دغدغه بیرون  از منزل بروید و در عین حال بتوانید غذای کودکتان را به‌موقع به او بدهید. در ادامه درباره انواع ظرف شیر خشک صحبت می‌کنیم.

انواع ظرف شیر خشک

 در موقعیت‌های مختلفی استفاده از شیر خشک لازم است بنابراین ظرف‌های این محصول هم در مدل‌های مختلفی تولید می‌شود. برای اینکه کاربردی‌ترین ظرف شیر خشک را انتخاب کنید، در ادامه درباره ویژگی‌های انواع مدل ظرف شیر خشک صحبت می‌کنیم. با آگاهی از انواع مدل‌های این محصول می‌توانید تصمیم درستی برای خرید ظرف نگهدارنده شیر خشک کودک بگیرید.

 ظرف شیر خشک مدرج یا همراه پیمانه

بعضی از مدل‌های ظرف حمل شیر خشک دارای قاشق یا پیمانه هستند. بدنه برخی از محصولات هم مدرج است. با این امکان راحت‌تر شیرخشک را تهیه می‌کنید. 

ظرف شیرخشک چند منظوره

 بعضی از انواع ظرف شیرخشک فقط یک جا دارند و شما می‌توانید طبق اندازه آن شیر خشک یا هر ماده دیگری را در آن بریزید. در مقابل، تعدادی از این ظروف چندبخشی هستند و در واقع چند منظوره هستند. شما می‌توانید به‌طور هم‌زمان امکان ریختن چند غذا مانند شیر خشک، سرلاک، میوه یا هر غذای دیگری وجود دارد.

ظرف شیر خشک قابل استفاده در مایکروفر و فریزر

 بعضی از ظرف‌هایی که برای ذخیره شیر خشک استفاده می‌شوند، قابلیت نگهداری در فریزر را هم دارند تا از خراب‌شدن آن در زمان‌های طولانی جلوگیری شود. چون در بعضی زمان‌ها امکان تهیه شیر در فواصل کوتاه زمانی وجود ندارد و باید یک‌باره این کار را انجام داد و در دفعات مختلف از آن استفاده کرد. تمام مدل‌های این کالای کاربردی را نمی‌توان در مایکروفر قرارداد. در واقع فقط برای شیر خشک از این ظروف استفاده نمی‌شود؛ بنابراین، بعضی اوقات لازم است تا غذایی را که در این ظرف‌ها نگهداری می‌کنیم، گرم و سپس استفاده کنیم. البته همه این ظرف‌ها دارای این قابلیت نیستند.

ظرف شیر خشک دارای درپوش فیکس‌شونده

زمان‌هایی وجود دارد که می‌خواهید شیر خشک را در خانه آماده کنید و با خود به بیرون ببرید. در این مواقع، لازم است از ظروفی استفاده کنید که نشتی نداشته باشد؛ زیرا در غیر این صورت، هنگام گذاشتن آن در کیفتان ممکن است باعث کثیفی آن شود. در تولید بعضی از مدل‌های ظرف شیر خشک به این موضوع توجه شده است و درپوش‌ آن‌ها را طوری می‌سازند که هیچ نشتی صورت نگیرد تا مصرف‌کننده با خیال راحت، شیر آماده‌شده را با خود حمل کند.

قیمت ظرف شیر خشک

 قیمت ظرف شیرخشک بستگی به برند و کیفیت آن دارد. در ادامه برخی از مهم‌ترین عواملی که در قیمت‌گذاری ظرف شیر خشک کودک مؤثر است را مشاهده می‌کنید.

پیمانه دار و مدرج بودن

قابلیت گرم کردن 

بدنه فاقد مواد شیمیایی و مضر 

طراحی ظرف شیر خشک

بهترین برندهای ظرف شیر خشک

عضی از برندها که در زمینه تولید جای شیر خشک فعالیت می‌کنند و در گروه گزینه‌های پرفروش و مرغوب قرار می‌گیرند عبارتند از:

Beaba

Babisil

Kidsme

Nuby

nuvita

Rovco

عواملی که باید هنگام خرید ظرف نگهدارنده شیر خشک در نظر بگیرید

جنس ظرف: جنس ظرف را بر اساس نیاز و بودجه خود انتخاب کنید.

اندازه ظرف: اندازه ظرف را بر اساس مقدار شیر خشکی که نیاز دارید انتخاب کنید.

تعداد محفظه‌ها: تعداد محفظه‌ها را بر اساس نیاز خود انتخاب کنید.

ضد نشت بودن ظرف: ظرف نگهدارنده شیر خشک باید ضد نشت باشد تا شیر خشک در هنگام حمل و نقل یا سفر نشت نکند.

قیمت ظرف: قیمت ظرف نگهدارنده شیر خشک بسته به نوع، جنس و ظرفیت آن متفاوت است.

خرید ظرف شیر خشک از فروشگاه کودکو

کودکو به‌صورت تخصصی در زمینه فروش محصولات مرتبط با کودکان و نوزادان فعالیت می‌کند. شما می‌توانید بدون مراجعه حضوری به طیف گسترده‌ای از ظرف نگهدارنده شیر خشک از برندهای با کیفیت و معتبر دسترسی داشته باشید و استفاده از فیلتر ویژگی‌های آن‌ها را مقایسه کنیدو محصول مناسب خود و کودکتان را انتخاب کنید. در صورت نیاز به راهنمایی از طریق واتسپ یا تماس تلفنی با کارشناسان فروش کودکو تماس بگیرید و با خیال راحت از ما خرید کنید.

ادامه مطلبنمایش کمتر

فهرست

برای ذخیره در لیست آیتم‌های برگزیده وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود | ثبت‌نام