آویز تخت و کریر نوزاد

لیست مقایسه کالاها

انصراف

آویز تخت و کریر نوزاد یکی از جذاب‌ترین وسایل برای نوزادان و کودکان است که در انواع و طرح‌های ساده، موزیکال، چراغ خوابی، مارپیچی و جغجغه‌ای تولید شده و باعث جلب ‌توجه و سرگرمی نوزادان می‌شود. آویزها در رشد مهارت‌های بینایی و شنوایی نوزاد از بدو تولد نقش ویژه‌ای دارند. به ‌علاوه با خرید یک آویز تخت منحصربه‌فرد و جذاب با رنگ‌هایی زیبا برای کودکتان و استفاده از آن در تخت، کریر، گهواره یا کالسکه می‌توانید هم کودک خود را سرگرم کنید و هم اتاق او را زیباتر کنید. با خواندن مطلب زیر با انواع عروسک آویز تخت کودک و نوزاد، برندهای سازنده، قیمت آن‌ها و نحوه خرید آویز تخت نوزاد و کودک آشنا می‌شوید.

انواع مدل‌های آویز تخت و کریر نوزاد

آویزهای تخت و کریر نوزاد در مدل‌های متنوع با جنس، طرح و اندازه‌های مختلف برای نصب در تخت، کریر و گهواره نوزادان ساخته می‌شوند. علاوه بر استفاده از آویز در تخت و گهواره، نصب آویز کالسکه نوزاد نیز راهی مناسب برای سرگرم کردن کودکان در حین حرکت و بیرون از خانه است. جنس اکثر آویزهای تخت کودک از پولیش است و به ‌راحتی با حلقه یا گیره می‌توان آن‌ها را به تخت و کریر وصل کرد. سه نوع پرکاربرد و پرفروش آویزهای تخت کودک را در ادامه مشاهده می‌کنید.

آویز تخت و گهواره کودک و نوزاد

برای خرید آویز گهواره نوزاد می‌توانید از انواع آویز تخت مارپیچی، گیره‌دار و پایه‌دار استفاده کنید. در آویزهای پایه‌دار شما می‌توانید عروسک‌های آویزان به آن را عوض کنید. خرید آویز تخت چراغ خوابی با یک ملودی زیبا نیز کمک زیادی به خواب آرام کودک شما می‌کند. علاوه بر آویزهای چراغ‌دار، آویز موزیکال، آویز جغجغه‌ای و آویز دندان‌گیر نیز انواع بسیار مناسبی برای استفاده در تخت و گهواره نوزادان هستند. آویز جغجغه‌ای می‌تواند کودک را سرگرم کند و مهارت‌های شنوایی او را تقویت کند. آویزهای دندان‌گیر نیز که از جنس پولیش و سیلیکون هستند، هنگام دندان درآوردن کودکان مفید هستند.

آویز کریر و گهواره نوزاد

برای استفاده از آویز در کریر نوزاد بهتر است آویزی کوتاه‌تر یا مینی آویز خریداری کنید. این روزها انواع آویزهای کریر با تنوع زیاد برای استفاده در کریر و گهواره نوزادان موجود است.

آویز و حلقه آویز موزیکال تخت کودک

پدر و مادرها معمولاً هنگام خرید آویز تخت کودک ترجیح می‌دهند آن را از میان مدل‌های موزیکال انتخاب کنند. آویز موزیکال تخت کودک و حلقه آویز موزیکال برای کودکان بسیار آرامش‌بخش و سرگرم‌کننده هستند و همان‌طور که قبلاً هم گفتیم نقش زیادی در تقویت مهارت‌های شنیداری و بینایی کودک همزمان با هم دارند. پس با خرید یک آویز موزیکال و چراغ‌دار در رنگ‌های زیبا کمک زیادی به نوزاد خود می‌کنید تا هم خواب راحت و آرامی داشته باشد و هم با نگاه کردن به رنگ‌های جذاب و نحوه چرخیدن عروسک‌های آویز سرگرم شود و دقت او نسبت به حرکات و رنگ‌ها بیشتر شود. شما با توجه به موارد گفته شده برای خرید آویز بالای تخت کودک کدام یک از مدل‌های گفته شده را ترجیح می‌دهید؟

برندهای آویز تخت و کریر نوزاد و کودک

آویزهای تخت کودک نیز مانند دیگر لوازم و تجهیزات مربوط به کودک دارای برندهای مختلفی هستند. این روزها برندهای شناخته شده‌ای مانند BabyFen، BabyMoov، Infantino و ... وسایل مربوط به کودک همانند انواع متنوع آویز تخت بچه موزیکال و ساده را در مدل‌های عروسکی، مارپیچی و سایر مدل‌های جذاب تولید کرده و عرضه می‌کنند.

قیمت آویز تخت کودک

قیمت آویز تخت نوزاد با توجه به برند تولیدکننده آن، جنس، اندازه و تعداد عروسک‌ها و قطعات آن و همچنین ساده، موزیکال یا چراغ‌دار بودن آن متفاوت است. برخی از آویزهای تک عروسکی ساده، قیمت‌های کمتری نسبت به آویزهای بزرگ موزیکال با تعداد عروسک‌های زیاد دارند. شما می‌توانید انواع ساده یا موزیکال آویز گهواره و تخت کودک را با توجه به بودجه خود خریداری کنید.

خرید اینترنتی آویز تخت کودک و نوزاد از کودکو

در سال‌های اخیر علاقه افراد به خرید اینترنتی بسیار بیشتر شده است. خرید لوازم و وسایل سیسمونی به صورت آنلاین یکی از خدمات بسیار مفید و کاربردی است که کمک زیادی به والدین می‌کند. برای اکثر پدر و مادرها خرید رفتن همراه با نوزادان و کودکان بسیار سخت است، بنابراین بهتر است لوازم و اسباب‌بازی‌های مورد نیاز فرزندان خود را از سایت‌های فروش آنلاین معتبر و مطمئن خریداری کنید. سایت کودکو فروشگاه آنلاینی است که انواع و اقسام وسایل مورد نیاز برای نوزاد و کودکان را در طرح‌های متنوع از بهترین برندها و متناسب با انواع بودجه‌ها برای والدین عزیز فراهم کرده است.

فروش آویز تخت کودک یکی از بخش‌های سایت کودکو است. شما می‌توانید برای خرید آنلاین آویز تخت کودک آن را از میان جذاب‌ترین و جدیدترین آویزهای تخت، کریر، گهواره و کالسکه فروشگاه آنلاین کودکو خریداری کنید.

ادامه مطلب ...