لوازم جانبی کالسکه کودک

لیست مقایسه کالاها

انصراف

خرید لوازم جانبی کالسکه کمک می‌کند تا بتوانید هنگام بیرون رفتن با کودکتان تجربه بهتری داشته باشید. به همین خاطر، آشنایی با هر وسیله جانبی و کاربرد آن به شما کمک می‌کند، تصمیم بهتری بگیرید و بدانید به کدام یک از آن‌ها نیاز دارید؛ بنابراین از هزینه اضافه جلوگیری می‌شود.

استفاده از لوازم یدکی کالسکه بچه به شما کمک می‌کند تا هنگام بیرون رفتن به‌ویژه در مسافت‌های طولانی، راحت باشید. کودکو فروشگاهی است که می‌توانید به‌راحتی لوازم جانبی کالسکه فرزندتان را از آن تهیه کنید. برای این‌که تصمیم بهتری بگیرید، پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را از دست ندهید تا با هر وسیله جانبی کالسکه و کاربرد آن آشنا شوید.

انواع لوازم جانبی کالسکه کودک

برای خرید هرکدام از لوازم جانبی کالسکه بهتر است اطلاعاتی در این زمینه داشته باشید. ازاین‌رو در ادامه هرکدام از این لوازم موجود در مجموعه کودکو را معرفی کرده‌ایم تا با کاربرد و نکات مربوط به آن‌ها آشنا شوید.

کاور باران کالسکه

ممکن است برخی روزها که بیرون می‌روید، هوا به طور ناگهانی تغییر کند و باران ببارد. در این شرایط، برای این‌که کودکتان خیس و بیمار نشود، کاور باران کمک‌کننده است. با استفاده از این وسیله می‌توانید با خیال راحت بیرون بروید بدون اینکه نگران بارندگی باشید. بد نیست بدانید که برای کالسکه، کاورهای باران از پلاستیک شفاف هستند و هیچ مشکلی در دید کودکتان پیش نمی‌آید.

ساک حمل کالسکه

در مورد یکی از لوازم جانبی کالسکه ببکو می‌توان به ساک آن اشاره کرد. اگر شما همراه کودکتان وسایلی داشته باشید، نگه‌داشتن آن‌ها با دست، سخت و آزاردهنده است. به همین خاطر، استفاده از این ساک‌ها کمک می‌کند تا وسایل را در آنجا قرار دهید و بتوانید به‌راحتی کالسکه را با خود حمل کنید.

زیرپایی کالسکه

یکی دیگر از لوازم یدکی کالسکه، زیرپایی آن است که می‌توانید در مواقعی که مایل هستید، آن را اضافه یا جدا کنید. زمانی که کودکتان در کالسکه قرار می‌گیرد، می‌تواند پاهای خود را روی زیرپایی قرار دهد تا با آویزان بودن پاهایش احساس خستگی نکند.

آداپتور نصب کریر به کالسکه

در برخی موارد شاید تمایل داشته باشید، کریر کودکتان را به کالسکه متصل کنید؛ تولیدکنندگان این محصولات هنگام فروش قطعات کالسکه به این موضوع توجه و از آداپتور برای حل این مسئله استفاده کرده‌اند. با آداپتور این کار به‌راحتی و بدون مشکل انجام می‌شود.

جا لیوانی

اگر فرزند شما تمایل زیادی به نوشیدن آب دارد یا حتی خودتان از آن دسته والدینی هستید که هنگام بیرون‌رفتن باید آب یا نوشیدنی استفاده کنید، جا لیوانی را حتماً برای کالسکه کودکتان بخرید. با استفاده از این اکسسوری، به‌راحتی نوشیدنی را حمل می‌کنید و نیازی نیست دست‌هایتان را برای نگه‌داشتن آن اذیت کنید و نگران ریختن آن روی زمین یا لباس خود باشید.

کاور گرمکن پا

برای جلوگیری از سرد شدن پاهای کودکتان، خرید کاور پا مناسب است. در فصول سرد مانند زمستان این کاورها می‌توانند مراقب پای کودکتان باشند. پوشش این کاورها نرم است و برای استفاده آسان، چسبی پشت آن‌ها قرار دارد تا به‌راحتی روی کالسکه نصب شود.

پشه بند کالسکه

در روزهای گرم تابستان، زمانی که بیرون می‌روید ممکن است گرفتار پشه‌ها شوید. پوست کودکان هم حساس است و ممکن است نیش پشه باعث آزار آن‌ها شود. شاید یکی از مهم‌ترین قطعات کالسکه که لازم است و جلوی این اتفاق را می‌گیرد، پشه‌بند آن است. پشه‌بند هیچ مشکلی برای کودکتان به وجود نمی‌آورد و برای دید آن مانعی نیست. ضمن اینکه تهویه هوای مناسبی دارد.

سایبان صندلی کودک

برخی روزها لازم است حتماً با کودکتان بیرون بروید. تصور کنید که هوا هم آفتابی و برای کودک آزاردهنده است. سایبان صندلی از لوازم جانبی کالسکه پگ پرگو است که در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید، مقاوم است. با خرید این محصول دیگر آسیبی به کودکتان نمی‌رسد.

اسکیت کالسکه

شاید شما کودک بزرگ‌تری هم داشته باشید و نگهداری هم‌زمان و بیرون بردن آن‌ها برایتان کار سختی باشد. حتی بعضی وقت‌ها ممکن است نیاز باشد او را بغل و از خیابان رد کنید. برای این شرایط، اسکیت کالسکه مناسب است و تنها با یک کلیک به کالسکه کودکتان وصل می‌شود. نگران ایمن بودن اسکیت نباشید. چه کودک شما به‌صورت ایستاده از اسکیت استفاده کند چه نشسته، هیچ مشکلی برایش پیش نمی‌آید.

چتر کالسکه

درصورتی‌که بخواهید کودکتان از نور و باران در امان باشد و استفاده از کاور را انتخاب نکنید، می‌توانید از چتر کالسکه استفاده کنید که در برابر نور خورشید و آسیب‌های آن مقاوم است و تا UV 40 از کودکتان محافظت می‌کند.

پوشش زمستانی

استفاده از کالسکه کودک فقط مختص به فصول گرم سال نیست. برای روزهای سرد هم با استفاده از کالسکه می‌توانید فرزندتان را آماده کنید و با هم بیرون بروید. با خرید کاور کالسکه می‌توانید با خیالی راحت از جهت راحتی و گرمی کودکتان، بیرون بروید.

پوشش زمستانی کالسکه دستکش‌هایی دارد که در دستان شما را برای نگه‌داشتن کالسکه گرم نگه می‌دارد. بخشی هم که کودکتان قرار می‌گیرد، ضد آب است و لایه‌ای پشمی در داخل خود دارد.

محافظ زیرپایی

بعضی اوقات بچه‌ها بازی می‌کنند و کفش‌هایشان گلی می‌شود. برای این‌که با این کار، مشکلی از بابت ایجاد لکه روی کالسکه نداشته باشید، محافظ زیر پا کمک‌کننده است. شما با استفاده از آن، دیگر نگران آسیب‌هایی که کفش کودکتان به کالسکه می‌زند نیستید.

گارد ایمنی کالسکه

گارد محافظ وظیفه دارد از پرت شدن کودکتان به سمت جلو جلوگیری کند و قابل جداشدن است. از هر دو طرف باز و بسته می‌شود و هیچ مشکلی هنگام دسترسی به کودک برایتان ایجاد نمی‌شود.

کلیپ چتر و لیوان

برای این‌که چتر یا لیوان خود را به کالسکه وصل کنید، از کلیپ‌هایی استفاده می‌شود. مدل‌های مختلفی وجود دارد که استفاده از آن‌ها برای اتصال چتر و لیوان الزامی است.

کیف حمل کالسکه

برای این‌که بتوانید کالسکه خود را به‌راحتی جابه‌جا کنید، کیف حمل بسیار مناسب است. برای مدل‌های مختلف مناسب است و خوشبختانه مشکلی هنگام استفاده از کالسکه، متوجه شما نخواهد بود.

کاور کالسکه

اگر مایل باشید کالسکه کودکتان را جمع کنید و آن را بدون استفاده به جایی انتقال دهید، می‌توانید از این کاور استفاده کنید. ضد گردوغبار است و برای راحتی در جابه‌جایی دسته‌ای برای آن تعبیه شده است.

سبد قابل اتصال به کالسکه

زمان‌هایی است که می‌خواهید لوازم ضروری کودک خود را هنگام بیرون رفتن با کودکتان، همراه داشته باشید، در این زمان می‌توانید سبدی از میان لوازم یدکی کالسکه بچه را تهیه کنید. در این سبد می‌توانید وسایل مختلفی را قرار دهید. تفاوتی ندارد مدل کالسکه شما به چه شکل است. این سبد برای تمام مدل‌ها قابل‌استفاده است و مشکلی از بابت نصب ندارد.

تبدیل یدکی چرخ جلو

بعضی اوقات می‌توانید کالسکه کودکتان را از ۳ چرخ به ۴ چرخ تبدیل کنید. برای این کار از چرخ یدکی استفاده می‌شود و روی کالسکه نصب می‌شود.

یدکی کشنده همراه کالسکه

یکی دیگر از راه‌هایی که فرزند بزرگ‌ترتان هم امنیت داشته باشد، استفاده از یدکی کشنده همراه کالسکه کودک است. شما با آن، فرزندتان را در کنار کودک داخل کالسکه قرار می‌دهید.

آویز کالسکه آیینه‌دار

سرگرم کردن کودک را نمی‌توان هنگام بیرون رفتن نادیده گرفت. گاهی اوقات کودک بی‌قراری می‌کند و بیرون بردن به‌تنهایی نمی‌تواند برای او خوشایند باشد. در این شرایط می‌توان از آویزها استفاده کرد که با تکان خوردن توجه فرزندتان را به خود جلب می‌کنند.

عروسک‌های مختلفی در این آویز وجود دارند که صدا می‌دهند و برای نوزادان و کودکان بزرگ‌تر مناسب است. همین‌طور در رنگ‌های متفاوتی وجود دارند.

قیمت لوازم جانبی کالسکه کودک

هرکدام از لوازم جانبی کالسکه معرفی شده در قسمت قبل، قیمت‌های مختلفی دارند. مواردی که باعث می‌شود بد نیست بدانید که در برخی از لوازم با تفاوت قیمت مواجه می‌شوید. به‌عنوان‌مثال ممکن است قیمت روکش کالسکه با اکسسوری دیگر متفاوت باشد. در ادامه برخی از عوامل تأثیرگذار در تفاوت قیمت را مشاهده می‌کنید.

نوع لوازم جانبی کالسکه

اولین مورد تفاوت در قیمت‌ها، نوع کالا است. برای مثال، قیمت کاور چرخ کالسکه متفاوت با جا لیوانی آن است؛ بنابراین، نمی‌توان گفت تمام لوازم جانبی کالسکه قیمت‌های یکسان یا نزدیک به هم دارند.

برند تولیدکننده لوازم جانبی کالسکه

شرکت‌های مختلفی در زمینه تولید لوازم جانبی کالسکه فعال هستند. اگر شما مایل به خرید چرخ کالسکه باشید، با نام‌ها و برندهای مختلفی روبه‌رو می‌شوید. برای مثال، اگر قیمت جا لیوانی کالسکه برایتان مهم است، می‌توانید به سمت برندهایی بروید که با بودجه محدود هم‌خوانی داشته باشند.

در مجموعه کودکو برندهای مختلفی حضور دارند و شما با خیال راحت می‌توانید از میانشان، لوازم جانبی دلخواه خود را برای کالسکه کودکتان انتخاب کنید. این برندها به ترتیب شامل موارد زیر هستند:

 • Babyzen؛
 • Bebe Confort؛
 • BeSafe؛
 • Gb؛
 • Hauck؛
 • Maclaren؛
 • Maxi Cosi؛
 • Mima؛
 • Peg-Perego؛
 • Quinny؛
 • Recaro؛
 • Skip Hop؛
 • Umee.

جنس لوازم جانبی کالسکه

کیفیت لوازم جانبی باتوجه‌به برند تولیدکننده و جنسی که برای تولید آن‌ها استفاده شده است با هم تفاوت دارد. همین باعث می‌شود تا قیمت کاور باران کالسکه یک عدد مشخص نباشد.

در کودکو تلاش شده است فروش قطعات کالسکه با کیفیت بالا باشد تا شما هنگام خرید و بعد از آن نارضایتی برای آن‌ها نداشته باشید.

خرید لوازم جانبی کالسکه کودک از فروشگاه کودکو

برای این‌که بدون بیرون رفتن از خانه و تنها از پشت سیستم یا گوشی خود، خرید لوازم جانبی کالسکه کودکتان را انجام دهید، می‌توانید فروشگاه کودکو را انتخاب کنید.

ودکو محلی است کاملاً امن که به طور تخصصی روی وسایل و اسباب مناسب کودکان فعالیت می‌کند. شما می‌توانید برای خرید تمام لوازم یدکی کالسکه به این سایت مراجعه و هرکدام را که مناسب، است انتخاب کنید.

اگر گمان می‌کنید، نیاز است تا اطلاعات بیشتری برای تجربه یک خرید مناسب و بی‌دغدغه داشته باشید، با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا شما را در این امر بهتر راهنمایی کنند.

ادامه مطلب ...