...

بررسی، مقایسه و خرید انواع صندلی ماشین کودک

سفر ایمن از پیش از تولد تا نوجوانی

بیشتر

صندلی ماشین کودک

لیست مقایسه کالاها

انصراف

فروشگاه تخصصی صندلی ماشین کودک در سایت کودکو

صندلی ماشین کودک شاید یکی از مهمترین و در عین حال پیچیده ترین اقلام خرید سیسمونی باشد چرا که ارتباط مستقیم و پررنگی با ایمنی و سلامت کودک داشته و در عین حال انتخاب و خرید آن مستلزم بررسی و ارزیابی نکات فنی در رابطه با نوع مناسب صندلی ماشین با توجه به سن، وزن و قد کودک، استانداردهای مربوطه، نحوه نصب و همخوانی با وسیله نقلیه مورد استفاده و ملاحظات دیگر است.

امکان بررسی، انتخاب و در نهایت خرید مطمئن و به صرفه صندلی ماشین نوزاد و کودک و سایر ملزومات ایمنی سفر مادران باردار و کودکان و کمک به دستیابی به امنیت و سلامت در گردش ها و سفرها هدف اصلی ما در دپارتمان تخصصی صندلی ماشین کودکو است.

برای سهولت خرید بصورت آنلاین یا تلفنی، مشاورین مجرب ما برای ارائه مشاوره و پاسخ به پرسشهای شما برای انتخاب بهتر و آگاهانه تر در خدمت شما هستند.

خرید انواع صندلی ماشین نوزاد (کریر)، صندلی  ماشین کودک نوپا؛ صندلی ماشین جونیور (بوستر) و کمربند ایمنی بارداری ماشین و لوازم جانبی نظیر سایبان پنجره خودرو، پشه بند، کاور بارانی، کاور تابستانی صندلی ماشین، کاور گرمکن پا یا قنداق (فوت ماف)

از مرغوبترین برندهای بازار نظیر: مکسی کوزی (maxi cosi)، بی سیف (BeSafe)، پگ پرگو (Peg Perego)، بریتکس (Britax)، ریکارو (Recaro)، ب ب کانفرت (Bebe Confort)، کم (Cam)، جویی (Joie) و سایر برندهای محبوب بازار

ادامه مطلب ...
جستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته (335 کالا)

قیمت

تومان 0 - تومان 16500000

نمایش/عدم نمایش گزینه های بیشتر

قابلیت چرخش