...

بررسی، مقایسه و خرید انواع صندلی ماشین کودک

سفر ایمن از پیش از تولد تا نوجوانی

بیشتر

صندلی ماشین کودک

لیست مقایسه کالاها

انصراف
جستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته (343 کالا)

قیمت

تومان 0 - تومان 16500000

نمایش/عدم نمایش گزینه های بیشتر

قابلیت چرخش

فروشگاه تخصصی صندلی ماشین کودک در سایت کودکو

صندلی ماشین کودک شاید یکی از مهمترین و در عین حال پیچیده ترین اقلام خرید سیسمونی باشد چرا که ارتباط مستقیم و پررنگی با ایمنی و سلامت کودک داشته و در عین حال انتخاب و خرید آن مستلزم بررسی و ارزیابی نکات فنی در رابطه با نوع مناسب صندلی ماشین با توجه به سن، وزن و قد کودک، استانداردهای مربوطه، نحوه نصب و همخوانی با وسیله نقلیه مورد استفاده و ملاحظات دیگر است.

امکان بررسی، انتخاب و در نهایت خرید مطمئن و به صرفه صندلی ماشین نوزاد و کودک و سایر ملزومات ایمنی سفر مادران باردار و کودکان و کمک به دستیابی به امنیت و سلامت در گردش ها و سفرها هدف اصلی ما در دپارتمان تخصصی صندلی ماشین کودکو است.

برای سهولت خرید بصورت آنلاین یا تلفنی، مشاورین مجرب ما برای ارائه مشاوره و پاسخ به پرسشهای شما برای انتخاب بهتر و آگاهانه تر در خدمت شما هستند.

خرید انواع صندلی ماشین نوزاد (کریر)، صندلی  ماشین کودک نوپا؛ صندلی ماشین جونیور (بوستر) و کمربند ایمنی بارداری ماشین و لوازم جانبی نظیر سایبان پنجره خودرو، پشه بند، کاور بارانی، کاور تابستانی صندلی ماشین، کاور گرمکن پا یا قنداق (فوت ماف)

از مرغوبترین برندهای بازار نظیر: مکسی کوزی (maxi cosi)، بی سیف (BeSafe)، پگ پرگو (Peg Perego)، بریتکس (Britax)، ریکارو (Recaro)، ب ب کانفرت (Bebe Confort)، کم (Cam)، جویی (Joie) و سایر برندهای محبوب بازار

ادامه مطلب ...