برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

اسباب‌بازی آموزشی

117,000 تومان
Picardo Wooden Toys برج هوش در طرح‌های قورباغه، خرس و گربه پیکاردو یک بازی دست‌ورزی جذاب و مناسب برای کودک بالای ده ماه است.‌
255,000 تومان
بازی چوبی دومینو 100 قطعه رنگی سپتا دومینو چوبی سپتا یک بازی سرگم‌کننده برای کودکان بالای سه سال و مناسب برای تقویت قدرت تمرکز آن‌ها است.
230,000 تومان
بازی چوبی همگون سپتا بازی همگون یک بازی دوطرفه برای آموزش رابطه‌ها، احجام و رنگ‌ها است.
260,000 تومان
ستون اشکال چوبی سپتا بازی ستون اشکال مهارت الگوخوانی را در کودک بالا می‌برد و برای گروهی سنی 2 تا 6 سال در قالب دو مدل بازی قابل اجرا است.
440,000 تومان
بازی چوبی توازن سپتا بازی چوبی توازن برای آموزش مفاهیم ریاضی و فیزیک مناسب دو گروه سنی گروه سنی +3 و +8 سال است.
260,000 تومان
برج تعادل چوبی سپتا برج تعادل سپتا بازی هیجان‌انگیز برای بالا بردن دقت و تمرکز مناسب کودکان 18 ماه به بالا است. این محصول به صورت بازی گروهی چالشی 2 تا 6 نفره برای کودکان بزرگ‌تر هم مناسب است.
350,000 تومان
آموزش حروف و اعداد انگلیسی سپتا  بازی چوبی آموزشی حروف و اعداد انگلیسی مناسب کودکان 5 سال به بالا است. در این سن معمولا کودکان با نوشتار کلمات و حروف و اعداد آشنا می‌شوند.
350,000 تومان
آموزش حروف و اعداد فارسی سپتا  بازی چوبی آموزشی حروف و اعداد فارسی مناسب کودکان 5 سال به بالا است. در این سن معمولا کودکان با نوشتار کلمات و حروف و اعداد آشنا می‌شوند.
410,000 تومان
کامیون چوبی اشکال سپتا ماشین اشکال سپتا هم یک کامیون بازی مناسب بازی حرکتی است و هم یک بازی فکری برای جانمایی اشکال.
695,000 تومان
بلاک جعبه مقوایی با بازی دوز سپتا بلوک‌های چوبی بریکس سپتا مهارت ساختن را در کودک پرورش می‌دهد. همراه این محصول یک بازی دوز هم درون جعبه قرار دارد.
245,000 تومان
پازل چوبی اشکال 9 قطعه سپتا پازل 9 قطعه سپتا یک مدل بازی جانمایی است. کودک در حین بازی با این محصول با رنگ‌ها و اشکال مختلف نیز آشنا می‌شود.
838,000 تومان
اسباب‌بازی دایناسور فکری وین‌فان دایناسور فکری وین‌فان با ملودی‌های شاد و کودکانه مناسب کودک یک‌سال به بالا است. این محصول ارتباط منطقی بین اشکال را در حین بازی به کودک یاد می‌دهد.
845,000 تومان
موبایل اسباب‌بازی موزیکال وین‌فان موبایل موزیکال وین‌فان با 2 حالت بازی پخش موسیقی و یادگیری اعداد یک اسباب‌بازی هیجان‌انگیز برای کودکان بالای یک سال است.
2,484,000 تومان
اسباب‌بازی واکر کامیون حیوانات وین‌فان واکر موزیکال دو‌‌‌کاره وین‌فان به کودک نوپا کمک می‌کند تا مستقل راه برود. این اسباب‌بازی وین‌فان به عنوان ماشین پایی هم استفاده می‌شود و تحمل وزن 25 کیلوگرم را دارد. کارت‌های...
880,000 تومان
خانه درختی موزیکال وین‌فان اسباب‌بازی خانه درختی موزیکال هوش و سرگرمی وین‌فان مجموعه‌ای از فعالیت‌های سرگرم‌کننده و مناسب کودکان بالای یک‌سال است. انطباق اشکال، کلیدهای موزیکال پیانو و آموزش صدای حیوانات و...
520,000 تومان
پد آموزشی کودک وین فان تبلت اسباب‌بازی موزیکال وین‌فان کودک با کیفیت پلاستیک بالا و نشکن یک اسباب‌بازی سرگرم‌کننده و در عین حال آموزشی برای یادگیری اعداد و حروف انگلیسی و اشکال هندسی است.
985,000 تومان
اسباب بازی ساعت موزیکال یادگیری اعداد وین فان اسباب‌بازی دو کاره ساعت موزیکال آموزشی وین‌فان یک اسباب‌بازی کاربردی است. انداختن حلقه‌های رنگی، گوش کردن به ملودی‌های شاد در کنار یادگیری و آشنایی با مفهوم زمان و ساعت...
896,000 تومان
جورچین و برج هوش زنبور عسل وین فان جورچین و حلقه هوش زنبورعسل وین‌فان موزیکال و چراغدار است و به همین‌دلیل آموزش رنگ و مفاهیم را برای کودک لذت‌بخش‌تر می‌کند.
1,380,000 تومان
کتاب آموزشی موزیکال وین فان کتاب آموزشی موزیکال وین‌فان یک اسباب‌بازی تعاملی شامل 5 ورق سرگرم‌کننده در عین حال آموزشی است.
910,000 تومان
تبلت اسباب بازی موزیکال چند کاره وین فان تبلت اسباب‌ بازی موزیکال وین‌فان یک انتخاب هوشمندانه برای آموزش اعداد و اشکال و حروف انگلیسی در حین بازی است.

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم