استیکر دیواری کودک

لیست مقایسه کالاها

انصراف

آیا تاکنون به فکر تغییر دکوراسیون اتاق کودک خود افتاده‌اید. زیبایی دکوراسیون اتاق کودکان به استفاده از طرح‌های کودکانه است. به هر حال دنیای کودکان رنگارنگ است و با دنیای ما تفاوت زیادی دارد. به همین دلیل چیزهایی که دنیای آنها را زیبا می‌کنند، باید آمیخته‌ای از طرح و رنگ باشند و چه چیزی بهتر از استیکر دیواری کودک.

استیکرهای دیواری اتاق کودک معمولاً از مواد سازگار با محیط ‌زیست ساخته می‌شوند، به همین دلیل هیچ‌گونه تأثیر سوئی بر سلامتی کودکان ندارند. استیکر اتاق کودک را به ‌راحتی می‌توان بر روی سطح دیوارها، پنجره‌ها، کمدها و هر سطح صاف دیگری نصب کرد. در اصل استیکرهای اتاق کودک بهترین وسیله برای تغییر حال و هوای اتاق کودک شما با صرف هزینه‌ای بسیار کم هستند. انواع استیکر اتاق کودک، این مزیت را دارند که به‌راحتی از سطح دیوار جدا می‌شوند؛ لذا شما می‌توانید هر از گاهی آنها را با استیکرهای جدید کودک جایگزین کنید و به این صورت با کمترین هزینه اتاق کودک خود را نو نوار کنید.

انواع استکیر اتاق کودک

استیکرهای اتاق کودک انواع مختلفی دارند و شما می‌توانید بر اساس سلیقه کودک خود، یکی از آنها را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که در هنگام خرید استیکر دیواری کودک باید به اندازه اتاق، سبک دکوراسیون اتاق و رنگ و طرح برچسب اتاق کودک توجه کنید. استیکر دیواری کودک باید رنگ و طرح شادی داشته باشد، به همین دلیل بهتر است از خرید استیکر با طرح‌های خشن خودداری کنید.

فراموش نکنید که کودک شما همواره به ‌صورت خودآگاه و ناخودآگاه به استیکرهای دیواری نصب شده روی دیوار اتاق خود نگاه می‌کند؛ لذا نباید برچسب اتاق کودک را از طرح‌هایی انتخاب کنید که ناخودآگاه خشونت را به کودک القا می‌کنند.

استیکرهای برچسبی

استیکرهای برچسبی یا برچسب اتاق کودک معمولاً از جنس وینیل هستند، برخی از آنها نیز از منسوجات با بافت ریز ساخته می‌شوند. استیکرهای برچسبی ضد حساسیت هستند، به‌خوبی روی سطوح دیوار اتاق کودک می‌چسبند و به‌ راحتی هم از آن جدا می‌شوند؛ لذا بهترین وسیله برای تغییر دکوراسیون موقت اتاق کودک به حساب می‌آیند. در ضمن دوام بالایی دارند و تا مدت‌ها زیبایی خاص خود را حفظ می‌کنند.

استیکرهای شابلونی

استیکرهای شابلونی جایگزینی عالی برای کاغذ دیواری یا حتی استیکرهای برچسبی هستند. طرز کار با استیکرهای شابلونی بسیار آسان است. کافی است شما طرح مورد علاقه و رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید و با کمک استیکرهای شابلونی طرح موردنظر را روی دیوار اتاق کودک خود پیاده کنید. استیکرهای شابلونی برخلاف استیکرهای برچسبی، مجدداً قابل ‌استفاده هستند.

استیکرهای دیواری

استیکرهای سه بعدی دیواری وسیله‌ای بسیار مناسب و جذاب برای تزئین دیوار اتاق کودک دلبند شما به حساب می‌آیند. ساختار استیکرهای سه بعدی دیواری اتاق کودک به گونه‌ای است که در عین صاف بودن، سه بعدی به نظر می‌آیند؛ لذا جذابیت خاصی برای کودکان دارند. این استیکرها غالباً از مواد پلاستیکی ضد حساسیت و ضد الکتریسیته ساکن ساخته می‌شوند.

قیمت استیکر دیواری کودک

قیمت استیکر دیواری کودک به عوامل مختلفی از جمله جنس استیکر، ساختار و اندازه آنها بستگی دارد. به همین دلیل نمی‌توان گفت که قیمت آن‌ها از نرخ خاصی تبعیت می‌کند. اما در هر صورت قیمت آن‌ها از سایر اقلام دیگری که ممکن است بخواهید برای تزئین اتاق کودک خود از آنها استفاده کنید، از جمله کاغذ دیواری، بسیار پایین‌تر است. ضمن اینکه هیچ محصول دیگری از نظر زیبایی و جذابیت به پای استیکر دیواری اتاق کودک نمی‌رسد.

خرید استیکر دیواری کودک از فروشگاه اینترنتی کودکو

همان‌طور که متوجه شدید برچسب‌های اتاق کودک یا به عبارتی استیکرهای دیواری کودک، انواع و طرح‌های مختلفی دارند. بهترین مکان برای خرید استیکر دیواری کودک، فروشگاه اینترنتی کودکو است. از آنجایی که مؤسسین این فروشگاه خود مادر هستند، به خوبی با سلایق، خواسته‌ها و دنیای کودکان آشنایی دارند. به همین دلیل شما می‌توانید زیباترین و بهترین انواع استیکرهای دیواری کودک را پیدا کنید.

قیمت استیکر دیواری کودک در کودکو بسیار مناسب است؛ لذا شما در هنگام خرید استیکر از این فروشگاه اینترنتی هیچ دغدغه‌ای بابت قیمت نخواهید داشت و به‌ راحتی می‌توانید استیکر دیواری باب سلیقه خود و با قیمت مناسب را پیدا کنید.

ادامه مطلب ...
جستجوی پیشرفته

جستجوی هوشمند (9 کالا)