برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

کالسکه سه چرخ

کالسکه سه چرخ نوعی کالسکه است که برای کنترل و هدایت راحت‌تر این محصول در زمین‌های ناهموارتر طراحی شده است. در پروسه خرید کالسکه نوزاد بهتر است با انواع مختلف آن آشنا شوید. یکی از مدل‌های محبوب کالسکه مدل سه چرخ است. در ادامه به معرفی انواع این محصول و قیمت کالسکه سه چرخ کودک می‌پردازیم. 

انواع کالسکه سه چرخ

کالسکه سه چرخ مخصوص دویدن

کالسکه سه چرخ دویدن برای والدینی طراحی شده اند که می خواهند در حین بچه ‌داری تمرینات دویدن و پیاده‌روی تند را هم انجام بدهند.

کالسکه سه چرخ سبک وزن

کالسکه سه چرخه سبک وزن برای استفاده روزمره طراحی شده است. این محصول به جای چهارچرخ، سه چرخ دارد و از کالسکه‌های دویدن سبک‌تر و جمع‌و جورتر هستند.

کالسکه سه چرخ مسافرتی

این محصول دقیقا مثل سیستم‌های سفری چهار است اما با سه چرخ. این کالسکه سه چرخ همراه با کریر است که می‌توان آن را به کالسکه متصل کرد و هم به عنوان صندلی ماشین استفاده کرد. به این ترتیب به راحتی می‌‌توان کودک را از ماشین به کالسکه  و بالعکس منتقل کرد.

تفاوت اصلی کالسکه سه چرخ و کالسکه چهار چرخ

استفاده از کالسکه سه چرخ کاملا ایمن است و همان استانداردها و تست‌های جهانی سختگیرانه کالسکه چهار چرخ را پشت سر می‌گذارد. هنگام انتخاب یک کالسکه سه چرخ، نوع و هموار بودن زمینی که مسیر همیشگی شماست را در نظر بگیرید و به دنبال مدل هایی با لاستیک آجدار باشید. در ادامه ویژگی‌های منحر به فرد کالسکه سه چرخه را بررسی می‌کنیم:

کالسکه سه چرخ قابلیت مانور بیشتری دارد و به همین دلیل جابجایی این محصول در فضاهای تنگ آسان تر است.

کالسکه سه چرخه برای همه مدل زمین مثل شنی، و  زمین چمن مناسب هستند . این محصول برای فعالیت‌های خارج از منزل مانند دویدن ایده آل است.

کالسکه سه چرخ معمولاً دارای دو چرخ بزرگتر در پشت هستند تا پایداری بیشتری داشته باشند و از واژگونی کالسکه جلوگیری کنند.

کالسکه سه چرخه با یک دست هم راحت حرکت می‌کند و انتخاب محبوب برای والدینی است که همزمان چند کار انجام می‌دهند.

کالسکه سه چرخ تاشو راحت‌تر از مدل‌های دیگر کالسکه تا و جمع می‌شوند که یک مزیت بزرگ است.

در نهایت، انتخاب بین کالسکه سه چرخ و چهار چرخ به نیازها و ترجیحات خاص شما و سبک زندگی شما بستگی دارد.

قیمت کالسکه سه چرخ

هنگام خرید یک کالسکه سه چرخ، مهم است که نیازهای خاص خود و ویژگی هایی که برای شما مهم هستند را در نظر بگیرید. با انجام این کار، می‌توانید کالسکه ایمن، راحت برای برنامه‌های روزمره خود بیابید. قیمت کالسکه سه چرخ نیز کاملا بستگی به ویژگی‌هایی مثل امکانات اضافه، وزن و برند تولید‌کننده آن دارد.

بهترین برندهای کالسکه سه چرخ

کویینی

مکسی کوزی

جویی

بریتکس

خرید کالسکه سه چرخ از فروشگاه کودکو

کودکو نمایندگی برندهای معتبر چون میما، بریتکس، مکسی کوزی، پگ‌پرگو و جویی با ضمانت اصالت محصول است. برای خرید کالسکه سه چرخ و انتخاب مدل متناسب با سبک زندگی خود می‌توانید با کارشناسان فروش کودکو  برای گرفتن مشاوره تخصصی ارتباط برقرار کنید. برقراری ارتباط هم از طریق تلفن و هم واتسپ یا تلگرام وجود دارد. تمام سفارش‌ها از فروشگاه اینترنتی کودکو با ضمانت اصالت کالا ارسال می‌شوند و تا ۷ روز مهلت مرجوع کردن کالا وجود دارد. با خیال راحت از کودکو خرید کنید.

ادامه مطلبنمایش کمتر

فهرست

برای ذخیره در لیست آیتم‌های برگزیده وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود | ثبت‌نام