کالسکه دوقلو

لیست مقایسه کالاها

انصراف

آماده شدن برای بدنیا آمدن نوزاد دوقلو و یا حتی فرزند جدید در فاصله کمی از فرزند اول در عین نشاط بسیار، می‌تواند اضطراب‌آور نیز باشد. بهرحال اداره کردن کارهای دو یا چند کودک، آن هم همسن یا با فاصله سنی کم، کار ساده‌ای نیست. بخصوص وقتی قرار باشد به سفر و یا گردش بیرون از منزل بروید. آنچه در اینجا می‌تواند برای شما مانند یک معجزه باشد، کالسکه دوقلو یا سه‌قلو است. کالسکه دوقلو یا کالسکه دونفره کالسکه‌ای است که دو نشیمن برای نشاندن همزمان دو کودک دارد. بهمین ترتیب کالسکه سه‌قلو دارای سه نشیمن است و می‌توانید ۳ کودک را بطور همزمان روی آن بنشانید. برای خرید کالسکه کودک در انواع مختلف بر روی لینک کلیک کنید.

انواع کالسکه دوقلو و چندقلو

کالسکه دو قلو چه انواعی دارد؟

کالسکه دو قلو در انواع کالسکه دوقلو دوپشته، کالسکه دوقلو کنارهم و کالسکه قابل تبدیل وجود دارد.

کالسکه دوقلو دوپشته  |  Tanden Double Stroller

در کالسکه دوقلو و چندقلو، نشیمن‌ها بصورت پشت سرهم قرار گرفته‌اند. البته در بعضی از مدلهای کالسکه دوقلو می‌توان نشیمن‌ها را چرخاند و رو به مادر و یا روبروی هم نیز قرار داد تا کودکان یکدیگر را ببینند.
پهنای کالسکه دوقلو مانند کالسکه عادی است اما طول زیادی دارد.

در بعضی از مدلهای کالسکه دوقلوی دوپشته، یکی از نشمین‌ها قدری بالا برده شده و نشمین دوم به زیر آن برده شده است تا از این راه از طول کالسکه کاسته شود. علی‌رغم بهبود طراحی کالسکه از نظر طول اما بدلیل قرار گرفتن یک کودک در زیر نشیمن کودک دیگر، این نوع کالسکه مطلوب برخی از والدین نیست.

کالسکه دوقلو کنارهم  |  Side-by-Side Double Stroller

این مدل از کالسکه دوقلو در واقع یک شاسی کالسکه است که دو نشیمن را در کنار هم در خود جای داده یا در واقع از دو کالسکه تک به هم متصل شده تشکیل شده است.
کالسکه دوقلو کنارهم محبوب‌ترین مدل کالسکه دوقلو در بین والدین است چون منظره یکسانی را برای هر دو کودک فراهم می‌کند و هر دو نشمین نیز دارای حالت خواب کامل هستند.

کالسکه قابل تبدیل  |  Convertible Stroller

این کالسکه در واقع یک کالسکه تک است که دارای اتصال نشیمن کودک دوم است.
می‌توانید اول کالسکه تک را بخرید و پس از بدنیا آمدن فرزند دوم، نشیمن دوم را تهیه و به کالسکه متصل کنید.

قیمت کالسکه دوقلو خارجی

در سایت کودکو می‌توانید تنوع بالایی از انواع کالسکه دوقلو خارجی با قیمت‌های متنوع ببابید و متناسب با بودجه خود خرید نمایید.
تمامی انواع کالسکه دوقلو عرضه شده برروی فروشگاه اینترنتی کودکو از نمایندگی‌های اصلی و رسمی برندهای کالسکه تهیه شده و دارای ضمانت معتبر هستند. کودکو با تضمین اصالت در خرید کالسکه دوقلو آسایش و ایمنی خاطر را برای خریداران محترم را فراهم می‌کند.

خرید کالسکه دوقلو و چند قلو از کودکو

خرید کالسکه دوقلو و چندقلو از وب‏‌سایت کودکو بسیار ساده است و شما می‏‌توانید با استفاده از فیلترهای موجود با انتخاب برند، رنگ، ویژگیها و محدوده قیمت کالسکه دوقلو یا چندقلو مورد نظر که به سلیقه و بودجه شما نزدیک‌ است را بیابید و خریداری کنید و در سراسر ایران در کوتاهترین زمان تحویل بگیرید. از مزایای خرید کالسکه چند قلو می توان به کاهش هزینه و به صرفه بودن قیمت کالسکه دوقلو اشاره کرد. 

برندهای کالسکه دوقلو در فروشگاه کودکو

فروش کالسکه بچه دوقلو و چندقلو از مرغوب‌ترین برندهای موجود در بازار در فروشگاه اینترنتی کودکو

بهترین برند کالسکه دوقلو چیست؟

از بهترین برندهای کالسکه دو قلو به برندهای زیر می توان اشاره کرد :

  • Britax
  • Cam
  • Joie
  • Maclaren
  • Maxi Cosi
  • Peg-Perego
ادامه مطلب ...