برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
جستجوی پیشرفته (22 کالا)

کالسکه دوقلو

آماده شدن برای بدنیا آمدن نوزاد دوقلو و یا حتی فرزند جدید در فاصله کمی از فرزند اول در عین نشاط می‌تواند اضطراب‌آور نیز باشد. اداره کردن کارهای دو یا چند کودک، آن هم همسن یا با فاصله سنی کم به خصوص در سفر یا گردش کار ساده‌ای نیست و استفاده از کالسکه دوقلو یا چندقلو میتواند بسیار کاربردی باشد. کالسکه دوقلو یا کالسکه دونفره کالسکه‌ای است که دو نشیمن برای نشاندن همزمان دو کودک دارد. با ما همراه باشید تا درباره انواع کالسکه دو نفره بیشتر بدانیم.

انواع کالسکه دوقلو 

کالسکه دو قلو در انواع کالسکه دوقلو دوپشته، کالسکه دوقلو کنارهم و کالسکه قابل تبدیل وجود دارد که در ادامه درباره انواع آن صحبت می‌کنیم.

کالسکه دوقلو دو پشته

در کالسکه دوقلو و چندقلو، نشیمن‌ها بصورت پشت سرهم قرار گرفته‌اند. البته در بعضی از مدل‌های کالسکه دوقلو می‌توان نشیمن‌ها را چرخاند و رو به مادر و یا روبروی هم نیز قرار داد تا کودکان یکدیگر را ببینند. پهنای کالسکه دوقلو مانند کالسکه عادی است اما طول زیادی دارد.

در بعضی از مدلهای کالسکه دوقلوی دوپشته، یکی از نشمین‌ها قدری بالا برده شده و نشمین دوم به زیر آن برده شده است تا از این راه از طول کالسکه کاسته شود. علی‌رغم بهبود طراحی کالسکه از نظر طول اما بدلیل قرار گرفتن یک کودک در زیر نشیمن کودک دیگر، این نوع کالسکه مطلوب برخی از والدین نیست.

کالسکه دوقلو کنار هم

این مدل از کالسکه دوقلو در واقع یک شاسی کالسکه است که دو نشیمن را در کنار هم در خود جای داده یا در واقع از دو کالسکه تک به هم متصل شده تشکیل شده است. کالسکه دوقلو کنارهم محبوب‌ترین مدل کالسکه دوقلو در بین والدین است چون منظره یکسانی را برای هر دو کودک فراهم می‌کند و هر دو نشمین نیز دارای حالت خواب کامل هستند.

کالسکه دوقلو جدا شونده

کالسکه دوقلو جدا شونده یک کالسکه دوقلو است که می توان آن را به دو کالسکه تک تبدیل کرد. این می تواند برای والدینی که می خواهند بتوانند فرزندان خود را به صورت جداگانه یا با هم بیرون ببرند مفید باشد. هنگام انتخاب کالسکه دوقلو جداشونده، باید عواملی مانند سن و اندازه دوقلوها، وزن کالسکه، ویژگی های کالسکه و بودجه را در نظر بگیرید.

کالسکه قابل تبدیل

این کالسکه در واقع یک کالسکه تک است که دارای اتصال نشیمن کودک دوم است. می‌توانید اول کالسکه تک را بخرید و پس از بدنیا آمدن فرزند دوم، نشیمن دوم را تهیه و به کالسکه متصل کنید.

قیمت کالسکه دوقلو

قیمت این محصول همانند مدل‌های دیگر کالسکه به برند، جنس و امکانات آن بستگی دارد. طراحی ارگونومیک محصول، نوع چرخ‌ها و حالت‌های تنظیم نشیمن همگی بر قیمت کالسکه دوقلو تاثیرگذارند. امکانات جانبی هم نظیر برخورداری از سبد خرید، گارد جلو برای ایمنی بیشتر و تنظیم حالت پایی مختلف و غیره قیمت محصول را افزایش می‌دهد. 

بهترین برندهای کالسکه دوقلو

کالسکه دوقلو بریتکس - Britax

کالسکه دوقلو کم - Cam

کالسکه دوقلو جویی - Joie

کالسکه دوقلو مکلارن - Maclaren

کالسکه دوقلو پگ پرگو - Peg-Perego

خرید کالسکه دوقلو از فروشگاه کودکو

در سایت کودکو می‌توانید انواع کالسکه دوقلو را از برندهای با اصالت و با قیمت‌های متنوع بیابید و متناسب با بودجه خود خرید نمایید. تمامی انواع کالسکه دوقلو خارجی عرضه شده برروی فروشگاه اینترنتی کودکو از نمایندگی‌های اصلی و رسمی برندهای کالسکه تهیه شده و دارای ضمانت معتبر هستند.

شما می‏‌توانید با استفاده از فیلترهای موجود با انتخاب برند، رنگ، ویژگی‌ها و محدوده قیمت کالسکه دوقلو یا چندقلو مورد نظر که به سلیقه و بودجه شما نزدیک‌ است را بیابید و خریداری کنید و در سراسر ایران در کوتاه‌ترین زمان سفارش خود را تحویل بگیرید.

اگر نیاز به مشاوره دارید از طریق تماس تلفنی یا واتس‌اپ با کارشناسان فروش کودکو در تماس باشید. تمامی سفارشات در صورت سلامت کالا تا ۷ روز مهلت مرجوع شدن دارند. با خیال راحت از کودکو خرید کنید.

پرسشهای متداول

پگ‌پرگو، کَم، جویی، مک‌لارن و بریتکس از برندهای معتبر در حوزه تولید کالسکه دوقلو هستند.

کاسکه دو قلو دو پشته، کالسکه دو قلو قابل تبدیل، کالسکه دو قلو کنار هم انواع این محصول هستند که هر کدام مزیت خود را دارند  باید با توجه به نیاز خانواده خریداری شوند.

ادامه مطلبنمایش کمتر

فهرست

برای ذخیره در لیست آیتم‌های برگزیده وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود | ثبت‌نام