کرم و پودر بچه

لیست مقایسه کالاها

انصراف

کرم و پودر بچه


بسیاری از نوزدان در هفته‌های اولیه پس از تولد پوست حساس و خشکی دارند و مشکلات و بثورات پوستی ناشی از همین حساسیت را تجربه می‌کنند. این مساله هم در ناحیه صورت و شکم نوزاد وجود دارد. پوشک کردن هم می‌تواند عاملی برای ایجاد حساسیت و به اصطلاح سوختگی بدن نوزاد بشود.
حتی اگر نوزاد شما در روزهای اولیه تولد پوست حساسی ندارد و مشکل خاصی در ظاهر پوستی بدن و صورت او نمی‌بینید، پس از چند روز بعد از تولد نوزاد، پوست سد محافظ طبیعی خود را ایجاد می‌کند، در این زمان لازم است به صورت روتین، از یک کرم نرم‌کننده بچه بر روی پوست صورت یا شکم کودک استفاده کنید.
معمولا پدر ومادرها در بخش خریدهای بهداشتی در لیست سیسمونی، کرم و پودر کودک یا لوسیون کودک و کرم سوختگی کودک را جزو خریدهای اصلی و ضروری می‌دانند. اگر  در انتخاب کرم کودک سردرگم هستید یا با برندهای معتبر و با کیفیت کرم و پودر کودک آشنایی ندارید، می‌توانید با فروشگاه اینترنتی کودکو تماس بگیرید و در انتخاب محصول بهداشتی نوزاد و برند موردنظر خود مشاوره بگیرید.

انواع کرم کودک

کرم و پودرکودک رطوبت اضافی را برای پوست کودک فراهم می‌کند تا از خشکی دور بماند. برخی از انواع کرم کودک خاصیت آبرسانی و مرطوب کنندگی دارند و از تحریکات پوستی پیشگیری می‌کنند مثل کرم صورت و شکم بچه یا انواع روغن‌ برای ماساژ. برخی دیگر از انواع کرم کودک خاصیت درمان دارند مثل کرم‌های کاهش آلرژی یا درمان سوختگی.
به طور کلی باید در انتخاب برند کرم کودک دقت کنید. اطمینان حاصل کنید که کرمی که برای مراقبت روزمره کودک استفاده می‌کنید از فرمول مراقبتی ملایم ساخته شده باشد. این فرمول برای استفاده از هفته‌های اول بعد از تولد مناسب است. کرم کودک یا لوسیون کودک باید عاری از پارابن، رنگ و عطر و مواد نگهدارنده باشد.
در بخش کرم و پودر کودکو با توجه به پوست کودکتان، می‌توانید انواع کرم، روغن و لوسیون کودک را با ویژگی‌ها و فرمول مراقبتی که مناسب کودک شماست، انتخاب کنید.

کرم سوختگی کودک

اگر هنگام تعویض پوشک کودک از مقداری کمی کرم کودک استفاده کنید، می‌توانید از سوختگی پای نوزاد به علت تعریق در پوشک پیشگیری کنید. در صورت بروز سوختگی در اثر عرق سوز شدن یا حساسیت به پوشک هم می‌توانید از کرم‌ سوختگی کودک که خاصیت درمانی دارند استفاده کنید. یک از معروف‌ترین کرم‌های سوختگی کودک سودوکرم است که برای درمان و تسکین التهاب و تحریک پوست کودک استفاده می‌شود. سودوکرم در دوسایز در بخش کرم و پودر کودکو موجود است.

لوسیون کودک

 لوسیون سبک‌ترین نوع مرطوب کننده است. تفاوت اصلی لوسیون و کرم کودک در درصد آب تشکیل‌دهنده آن‌ها است.لوسیون دارای بالاترین درصد آب است و به همین دلیل به سرعت جذب می‌شود و چرب نیست. کرم کودک هم امولسیونی از آب و روغن است که برای محافظت از پوست حساس و حساس کودک در برابر خشکی استفاده می‌شود.
کرم غلیظ‌تر از لوسیون است اما خیلی چرب نیست. کرم کودک عمدتاً در نواحی مانند گونه‌ها، زانوها، آرنج‌ها و بینی و شکم استفاده می‌شود. در واقع کرم کودک وقتی پوست بسیار خشک است انتخاب بهتری است.

مایع پودر بچه( تالک)

پودر کودک از زمان‌های قدیم استفاده می‌شود و هنوز هم طرفدار دارد و برندهای معتبر پودر بچه با کیفیت تولید می‌کنند. قیمت پودر بچه معمولا به‌صرفه‌تراز مایع پودر بچه است، اما اگر حساس هستید و دوست دارید پودر سریع جدب بدن نوزاد بشود، به جای استفاده از پودر بچه می‌توانید از فروشگاه اینترنتی کودکو مایع پودر بچه( تالک) را تهیه کنید که ضد آلرژی است و سریع‌تر جذب پوست می‌شود.

روغن ماساژ ارگانیک

ماساژ بدن نوزاد و کودک به توصیه متخصصین لازم و پرفایده است. استفاده از روغن ماساژ ارگانیک که فاقد پارابن، مواد آلرژی‌زا و بدون بو و حاوی روغن‌ها طبیعی است، هم در برطرف کردن خشکی پوست نوزاد موثر است و هم تسکین‌دهنده دردهای نوزادی است.

قیمت کرم کودک و قیمت پودر بچه

قیمت کرم و پودر کودک بستگی به کیفیت و نوع برندی دارد که تهیه می‌کنید. در بخش کرم و پودر کودک فروشگاه اینترنتی کودکو کرم‌های مخصوص کودک از میان برندهای معتبر و با ویژگی‌های مختلف برای خرید موجود است و شما با توجه به نیاز خود می‌توانید کرم یا لوسیون مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

خرید کرم و پودر کودک از کودکو

در بخش کرم کودک می‌توانید کرم بدن کودک، کرم سوختگی کودک، پودر مایع کودک را از برندهای معتبری مثل چیکو، سودوکرم، نابی، مادرکر، فرندلی که مورد تایید متخصصین پوست و دارای گواهینامه‌های تایید هستند، تهیه کنید. در این بخش با فیلتر ویژگی‌های مورد نظر خود از بین محصولات با کیفیت، کرم و پودر کودک مورد نظر خود را انتخاب کنید. در صورت نیاز به راهنمایی می‌توانید از مشورت مشاوران فروشگاه اینترنتی کودکو هم بهره‌مند شوید.

 

ادامه مطلب ...
جستجوی پیشرفته

جستجوی هوشمند (11 کالا)