برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
جستجوی پیشرفته (3 کالا)

برند

وضعیت موجودی

قیمت

3,330,000 تومان - 3,340,000 تومان

دستگاه شیرخشک ساز

خرید اینترنتی دستگاه شیرخشک‌ساز از مرغوبترین برندها

بعضی اوقات امکان تغذیه کودک از شیر مادر وجود ندارد. علاوه‌برآن، ممکن است در کنار شیر مادر، ترجیح دهید از شیر خشک برای تغذیه کودکتان استفاده کنید. در این شرایط، به کار گرفتن دستگاه شیر خشک ساز کمک‌کننده است. در واقع، در این زمان، با کمک تکنولوژی کارهایتان را کمتر می‌کنید و زمان بیشتری را در کنار کودکتان سپری می‌کنید.

اگر فکر می‌کنید درست کردن شیر به اندازه و طبق معیار درست برایتان سخت است یا این‌که بعضی زمان‌ها کودکتان گرسنه بوده و شروع به بی‌قراری می‌کند. برای این مساله‌ها چاره مناسبی در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید از دستگاه شیرساز نوزاد استفاده کنید تا بتوانید اوضاع را به‌درستی مدیریت کنید. فروشگاه آنلاین کودکو یکی از مکان‌هایی است که شما می‌توانید شیرساز نوزاد را در آن پیدا کنید. برای خرید لازم است نکاتی را در نظر بگیرید. در ادامه اطلاعات بیشتری را در اختیارتان قرار می‌دهیم و توضیح می‌دهیم چطور بتوانید این دستگاه را متناسب با شرایط خود تهیه کنید. همینطور اطلاعاتی را که در این باره به آن نیاز دارید مطرح می‌کنیم.

انواع شیرساز کودک و نوزاد

شیرساز کودک بسیاری در بازار وجود دارد اما تفاوت میانشان جزئی است و همه آن‌ها کار تقریباً یکسانی را انجام می‌دهند. تمام آن‌ها محفظه‌های مخصوص ریختن پودر شیر و آب دارند. دکمه‌هایی هم روی آن قرار دارند که برای انجام کار به شما کمک کنند و بین تمام آن‌ها مشترک است.

  • روشن/خاموش
  • واحد اندازه‌گیری
  • تنظیم‌کننده دمای آب
  • شروع عملیات و قطع آن

استفاده از دستگاه شیرساز نوزاد به شما کمک می‌کند معیارها را به‌درستی رعایت کنید. چون در صورتی‌که غلظت فرمول درست نباشد، برای سلامتی کودکتان ممکن است مساله‌ای به وجود بیاید؛ اگر شیر رقیق‌تر از حد درست آن باشد، مواد مغذی مانند چربی، کالری، پروتئین و کربوهیدرات به قدر کافی دریافت نمی‌شود. این موضوع برای غلظت بیشتر فرق می‌کند و غلظت زیاد باعث می‌شود در الکترولیت‌ها تعادل برقرار نباشد و موجب تشنج کودکتان شود. همینطور ممکن است دستگاه گوارش کودکتان دچار مشکل شود. بنابراین، آشنایی با روش کار دستگاه به شما کمک می‌کند بتوانید به‌درستی از آن استفاده کنید و چالشی از این بابت برایتان پیش نیاید. در ادامه روش استفاده از این دستگاه شیر ساز را توضیح می‌دهیم.

آشنایی با روش کار دستگاه شیر ساز کودک

در مرحله اول، مشخص کنید که کودکتان قرار است چه مقدار شیر بخورد. سپس به همان اندازه آب برداشته و در مخزن مربوط به آن در دستگاه بریزید. کودکان و نوزادان با توجه به وزن و سنی که دارند به مقدار متفاوتی شیر نیاز دارند. در مرحله بعدی، دکمه دما را بزنید تا آب را به اندازه‌ای که مایلید، گرم کند.

بعد از آن، در شیشه شیر مقداری از پودر شیر خشک را تهیه کرده و در زیر دستگاه قرار داده و آب را با آن ترکیب کنید. درست است در این زمان شیر آماده شده اما باید آن را خنک کرده و بعد در اختیار کودکتان قرار دهید. برای این منظور می‌توانید چند قطره از آن را روی دستتان بریزید و بعد، اگر به قدر کافی خنک شده بود می‌توانید به کودکتان بدهید تا نوش جان کند.

سن کودک و مقدار شیر خشک مصرفی او

برای انجام دادن درست کارها بهتر است با مشخصات غذا خوردن کودکان بیشتر آشنا شوید. در واقع، اگر شما بدانید که هر نوزاد به چه مقدار غذا نیاز دارد بهتر می‌توانید پاسخگوی آن باشید. همینطور باید بدانید که مقدار غذایی که هر نوزاد استفاده می‌کند با دیگری متفاوت است. بنابراین، بهتر است با دکتر متخصص مشورت کنید تا تصمیم اشتباهی نگیرید.

مقدار شیر مصرفی در روزهای اول

در روزهایی اول به دنیا آمدن نوزادتان، چون شکم او کوچک بوده و نمی‌تواند مقدار زیادی غذا را در شکم خود ذخیره کند هر ۲ یا ۳ ساعت لازم است شیر بخورد. بعضی از مادران تنها از شیر مادر استفاده کنید. تعدادی هم به دلیل مسائل مختلف با مشورت دکتر ترجیح می‌دهند از شیر خشک استفاده کنند. البته می‌توان شیر خشک و شیر مادر را به‌طور هم‌زمان مصرف کرد.

بنابراین، کودک شما حدوداً ۸ تا ۱۲ بار در هر شبانه‌روز نیاز به شیر خوردن دارد. اگر شیر خشک تنها منبع غذایی نوزاد شما باشد، باید به همین تعداد، برای تهیه آن دست به کار شوید؛ چون شیر خشک غذایی است که زود فاسد می‌شود و امکان گرم کردن دوباره آن وجود ندارد.

مقدار شیر مصرفی در ۶ تا ۱۲ ماهگی کودک

در این زمان دیگر شکم کودکتان بزرگ‌تر از قبل شده و می‌تواند مدت زمان بیشتری شیر را در شکم خود نگه دارد؛ بنابراین، فاصله بین وعده‌های غذایی بیشتر شده و حدود ۳ تا ۴ ساعت بین این وعده‌ها فاصله می‌افتد.
همینطور در این زمان، غذاهای کمکی هم به شیر مادر یا خشکی که کودکتان می‌خورد اضافه می‌شود و موجب نیاز به شیر خشک کمتر شود. فقط باید توجه داشته باشید مدت زمان شیر خوردن کودکتان بیشتر از ۲۰ دقیقه نشود تا مشکلی برای او پیش نیاید.

مقدار شیر خشک مصرفی برای کودک ۱۲ تا ۲۴ ماهه

در ماه‌های بین ۱۲ تا ۲۴ ماه کودک، می‌توان از شیر گاو یا شیر گیاهی مانند سویا هم در رژیم غذایی او استفاده کرد. بنابراین، نیاز به شیر خشک باز هم کمتر از قبل می‌شود. البته این کار را به‌مرور و زیر نظر پزشک انجام دهید تا برای کودکان مشکی پیش نیاید. بعد از گذشت غذاهای دیگر جایگزین شیر مادر و خشک می‌شود.

قیمت شیرساز کودک و نوزاد

زمانی‌که تصمیم دارید دستگاه شیر درست کن کودک را بخرید، قیمت آن عاملی است که باعث می‌شود تصمیم بگیرید از میان انواع آن، یک گزینه را انتخاب کنید. اما معیار قیمت هم به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه تعدادی از آن‌ها را نام می‌بریم تا هنگام خرید به آن‌ها توجه داشته باشید تا دستگاه شیر ساز مناسب کودکتان را بخرید:

اتوماتیک یا دستی بودن دستگاه شیر خشک ساز

بعضی از دستگاه‌های شیرساز نوزاد تنها با یک دکمه فعالیتشان را انجام می‌دهند. در حالی‌که، در تعدادی از آن‌ها لازم است کارهای بیشتری انجام دهید تا شیر خشک شما آماده شود. در واقع، هر اندازه که تکنولوژی به‌کار رفته در دستگاه بیشتر و جدیدتر باشد، احتمال دارد قیمت بالاتری داشته باشد.

امکانات جانبی دستگاه شیرساز نوزاد

رسالت اصلی دستگاه‌های شیرساز قابلیت مخلوط کردن شیر خشک و آب است اما بسیاری از شیرسازهای جدید هستند که می‌توانند شیر را تا دمای مناسب برای کودک گرم کرده یا می‌توانند درجه دمای آب را به اندازه‌ای که می‌خواهیم برسانند. برخی دستگاههای شیرساز امکان استریل کردن شیشه‌شیر را هم دارند. این گزینه‌ها شاید برای شما مهم نباشند اما عواملی هستند که روی قیمتی که برای آن‌ها پرداخت می‌کنید اثر گذاشته و باعث تفاوت قیمت میان مدل‌های مختلف می‌شود.

قدرت حل کردن مواد در دستگاه شیردرست کن کودک

دستگاه شیرساز نوزاد در قدرت‌های متفاوتی ساخته می‌شوند. وظیفه این دستگاه مخلوط کرده شیر خشک و آب است. تعدادی از آن‌ها آب و شیر خشک را به طور کامل مخلوط می‌کنند و مواد نهایی کاملاً یک‌دست می‌شوند. بعضی از آن‌ها این کار را با قدرت کمتری انجام می‌دهند. اگر حساسیت بالایی دارید، دستگاه شیر ساز را با قدرت بالا انتخاب کنید. البته توجه داشته باشید این مورد باعث بالا رفتن قیمت آن‌ها هم می‌شود.

رنگ دستگاه شیرخشک ساز

دستگاه‌های شیر ساز در رنگ‌های مختلفی تولید می‌شوند. رنگ‌هایی که محدودتر هم هستند باعث می‌شود قیمت بالاتری داشته باشند اما تعدادی از آن‌ها مانند سفید عمومی‌تر بوده و قیمت آن‌ها مناسب‌تر است. زمانی‌که مایلید بودجه کمتری را برای خرید دستگاه شیر ساز اختصاص دهید این نکته می‌تواند به شما کمک کند تا هزینه کمتری برای خرید پرداخت کنید.

برند تولیدکننده دستگاه شیرساز نوزاد

همه برندها با هم در رقابت هستند تا شما محصول آن‌ها را از میان گزینه‌های مختلف انتخاب کرده و بخرید. به همین منظور، تلاش می‌کنند کیفیت محصولات خود را بالا نگه دارند. نام برند در شرایط برابر باعث می‌شود بعضی از آن‌ها قیمت بالاتری نسبت به رقبا داشته باشند. در فروشگاه کودکو برند Beaba وجود دارد که مدل‌های مختلفی از آن را می‌توانید انتخاب کنید که متناسب با شرایط و بودجه شما است.

مدت زمان آماده‌سازی در شیرساز کودک

زمان آماده سازی شیر در دستگاه‌های شیر ساز با هم متفاوت هستند. تمام آن‌ها در زمان کوتاهی شیر را آماده می‌کنند اما اگر عجله داشته باشید می‌دانید هر ثانیه تا چه اندازه باارزش است. بنابراین، بعضی از آن‌ها سریع‌تر و در ثانیه‌های کمتری شیر را مخلوط و آماده می‌کنند. این موضوع از عوامل اثرگذار روی قیمت است. اگر مایلید شیر در زمان کمتری برایتان آماده شود، می‌توانید مدل‌هایی را انتخاب کنید که در این مورد، بهتر از رقبای خود هستند.

خرید شیرساز کودک و نوزاد از فروشگاه کودکو

فروشگاه کودکو محلی است که شما می‌توانید انواع وسایل کودک مانند دستگاه شیرساز نوزاد را تهیه کنید. در واقع، کودکو مرکز خریدی برای انواع لوازم مناسب نوزادان و کودکان است. این مرکز خرید آنلاین است؛ بنابراین، لازم نیست برای خرید از خانه خود بیرون بیایید؛ با نشستن در خانه و سفارش آنلاین، محصول دلخواه شما در زمان کوتاهی به دستتان می‌رسد. این موضوع در روزهایی که کودکتان نیاز به مراقبت زیاد دارد و کسی نیست در انجام کارها همراهتان باشد، اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

اگر فکر می‌کنید، نمی‌دانید از میان مدل‌های مختلف دستگاه شیر ساز کدام گزینه را انتخاب کنید، می‌توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. آن‌ها سوالاتی از شما می‌پرسند تا بتوانند بیشتر راهنمایی‌تان کنند و به‌طور رایگان برایتان توضیح می‌دهند کدام محصول برایتان مناسب‌تر است.

ادامه مطلبShow less

فهرست

برای ذخیره در لیست آیتم‌های برگزیده وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود | ثبت‌نام