تشک تعویض و روکش نوزاد

لیست مقایسه کالاها

انصراف

یکی از اقلام ضروری و حیاتی برای کودک شما تشک تعویض پوشک است. تشک تعویض پوشک نوزاد می‌تواند تا حد زیادی خیال مادران را از بابت تعویض لباس و پوشک فرزندشان راحت کند. شما می‌توانید با خرید تشک تعویض پوشک نوزاد، همیشه و همه جا آن را همراه خود داشته باشید و در صورت نیاز به راحتی از آن استفاده کنید. این محصول انواع مختلفی دارد که در ادامه این مطلب آن‌ها را معرفی می‌کنیم.

انواع زیر انداز و تشک تعویض نوزاد

تعویض پوشک یک‌بار مصرف: همانطور که از نام این نوع تشک تعویض پوشک مشخص است، هر زیرانداز فقط یک‌بار قابلیت استفاده دارد. این زیرانداز تعویض را می‌توانید هم در خانه و هم مسافرت و بیرون از خانه استفاده کنید. تشک تعویض نوزاد یکبار مصرف برای زمانی مناسب است که قصد خروج از منزل را دارید ولی نمی‌توانید وسایل زیادی با خود حمل کنید. باتوجه به مدت زمانی که بیرون هستید می‌توانید چند عدد از این مدل را با خود داشته باشید.

زیرانداز تعویض بالش‌دار

این مدل رویه‌ای لطیف و مناسب با پوست حساس نوزاد داشته و باعث ایجاد آلرژی نمی‌شود. همچنین ضد آب بودن این تشک مزیت دیگری است که خیال مادران را راحت کرده است. در قسمت بالای تشک تعویض بالشی قرار دارد که باعث می‌شود هنگام تعویض پوشک سر نوزاد در حالت مناسبی قرار بگیرد و اذیت نشود. رویه زیرانداز تعویض نوزاد بالش‌دار در طرح‌های زیبا و عروسکی و مناسب برای هر سلیقه‌ای تولید می‌شوند.

تشک تعویض لبه‌دار

این تشک می‌تواند به‌خوبی از سر و گردن نوزاد شما محافظت کرده و از غلت زدن او جلوگیری کند. تشک تعویض نوزاد لبه دار برای تعویض راحت لباس و پوشک طراحی شده و ضد آب است. این محصول را می‌توانید در حمام و اتاق استفاده کنید و قابلیت شستشو دارد. از مزیت‌های مهم این تشک لبه‌های کناری آن است که باعث ایمنی و راحتی فرزند دلبند شما است.

زیرانداز کیفی نوزاد

این تشک تعویض به صورت کیف طراحی شده که حمل آن را راحت می‌کند. با باز کردن آن شما یک زیرانداز تعویض با تشکی نرم و راحت دارید که می‌توانید نوزاد را روی آن قراردهید. استفاده از پارچه‌ای با کیفیت عالی و ضدحساسیت برای رویۀ آن در کنار لبه‌هایی در اطراف آن ایمنی و سلامت فرزند شما را به همراه دارد. این زیرانداز تعویض را می‌توانید بعد از استفاده تا زده و به‌ کیف تبدیل کنید. از طرفی در این مدل محلی نیز برای نگهداری وسایل ضروری نوزاد تعبیه شده است. حمل آسان و حجم کم آن باعث می‌شود برای مسافرت مناسب باشد و در ماشین نیز فضای کمی را اشغال کند.

ست مسافری 3 تیکه تعویض نوزاد

این ست دارای دو محفظه و یک زیرانداز است. زیرانداز این ست قابلیت شستشو دارد و می‌توانید آن را در ماشین لباسشویی را بشویید. همچنین تشک تعویض را می‌توان تا زده و با استفاده از بندی که دارد به راحتی حمل و جابه‌جا کنید. وجود دو محفظه در کنار این تشک تعویض پوشک بچه از مزیت‌های آن بوده و کار شما را برای نگهداری از شیشه شیر و پستانک راحت می‌کند.

تشک تعویض گارددار

در طراحی این تشک تعویض کودک از قسمتی به‌عنوان گارد استفاده شده که به دور نوزاد بسته می‌شود. این گارد می‌تواند از حرکات اضافه نوزاد جلوگیری کرده و کار تعویض پوشک را برای مادر راحت کند. در این زیرانداز تعویض از رویه‌های با کیفیت و ضدحساسیت استفاده شده و آسیبی به فرزند شما نخواهد زد. همچنین از دیگر ویژگی‌های زیرانداز گارددار می‌توان به قابلیت شستشو با دست آن اشاره کرد.

قیمت تشک تعویض نوزاد

همانطور که می‌دانید تشک تعویض پوشک بچه یکی از ملزومات برای نوزاد بوده و برای راحتی خود و کودک‌تان بهتر است آن را تهیه کنید. قیمت تشک تعئیض پوشک نوزاد، مناسب است و هزینه زیادی را به شما تحمیل نخواهند کرد. اما در حالت کلی عواملی در تعیین قیمت زیرانداز تعویض اثرگذار است. جنس رویه و ضد آب و ضد حساسیت بودن آن، قابلیت شستشو، روکش جداشدنی، متریال استفاده شده و... در قیمت نهایی تشک تعویض پوشک دخالت دارند. همچنین قابلیت حمل و فضایی که اشغال می‌کنند هم از دیگر ویژگی‌هایی است که بهتر است به آن توجه داشته باشید. همچنین تشک‌های یکبار مصرف در مقایسه با مدل‌های دائمی قیمت کمتری دارند ولی امکان شستشو و استفاده مجدد را ندارند.

خرید تشک تعویض نوزاد از فروشگاه کودکو

تشک تعویض انواع مختلفی دارد و هر کدام قابلیت‌ها و ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارند. برای خرید تشک تعویض نوزاد، ابتدا باید نیاز و انتظاراتتان را مشخص کرده و سپس تشک مناسب را انتخاب کنید. در مجموعه کودکو انواع مختلفی از زیرانداز تعویض وجود دارد. شما می‌توانید مشخصات هر کدام را بررسی کرده و برای خرید اقدام کنید. پرداخت در کودکو هم به‌صورت آنلاین و هم درب منزل است. خریداران تهرانی می‌توانند محصول مدنظر را سفارش داده و هزینه را موقع تحویل پرداخت کنند. کارشناسان کودکو می‌توانند به شما در این زمینه مشاوره رایگان ارائه دهند.

سوالات متداول :

انواع تشک تعویض پوشک نوزاد چیست؟

انواع تشک تعویض نوزاد عبارتند از : زیرانداز تعویض بالش‌دار - تشک تعویض لبه‌دار - زیرانداز کیفی نوزاد - ست مسافری 3 تیکه تعویض نوزاد - تشک تعویض گارددار

تشک های تعویض نوزاد چه برندهایی دارند؟

Bebe-jou ، Jane، Luma، Pacapod، Rotho، Ryco و The First Yearsبرندهای معتبر تشک تعویض نوزاد هستند.

ادامه مطلب ...
جستجوی پیشرفته

جستجوی هوشمند (17 کالا)