تشک تعویض و روکش نوزاد

لیست مقایسه کالاها

انصراف

انواع تشک تعویض پوشک و روکش تشک نوزاد

انواع مختلفی از تشک تعویض نوزاد پوشک در بازار موجود است. متداول‌ترین و شاید ارزانترین نوع آن، تشک‌های نازک از جنس پی‌وی‌سی با سه ضلع خمیده به سمت بالا هستند.

تشک‌های تعویض پوشک گوه‌ای شکل کمی گران‌تر و در عین حال نزد والدین محبوب ترند. آنها در واقع از یک تکه فوم ضخیم تهیه شده‌اند که فرورفتگی به عنوان محل قرارگیری نوزاد در وسط آن بریده شده است. فرم این تشک‌های گوه‌ای شکل به جلوگیری از قلت خوردن کودک به اطراف کمک می‌کند.

تشک‌های تعویض سفری

برای زمانهایی که در حال جابجایی و یا مسافرت هستید خریداری کنید. تشک‌های تعویض سفری اغلب نازک‌تر از یک تشک تعویض نوزاد معمولی و تاشو بوده و داخل ساک لوازم کودک جا می‌گیرند. برخی از کیفهای لوازم کودک، خود دارای تشک تعویض هستند.

تشک‌ تعویض یکبار مصرف 

گزینه دیگر خرید تشک‌های تعویض یکبار مصرف است. اگر زیاد خارج از خانه هستید، این نوع تشک‌های تعویض می‌توانند مفید باشند، اما در عین حال گران هستند و برای محیط‌زیست نیز بهترین گزینه به حساب نمی‌آیند.

تشک تعویض لبه دار

اگر در خانه میز تعویض پوشک دارید یا از یک اثاثه موجود دیگر برای تعویض استفاده می‌کنید، بررسی کنید که تشک تعویض پوشک نوزاد مورد نظرتان بدون لیز خوردن و یا آویزان شده از لبه های آن برروی میز یا اثاثیه مورد نظر جا گیرد.

برخی تشکهای تعویض بهمراه یک لایه نخی قابل شستشو فروخته می‌شوند و یا می‌توانید برای تشکچه تعویض روکش جداگانه تهیه کنید. در این صورت سطح تشک برای کودک شما گرم و نرم‌تر از روکش پلاستیکی سرد خود تشک خواهد بود. در عین حال استفاده از روکش نیاز شما به انجام شستشو را افزایش می‌دهد. چون روکش را باید با دست یا ماشین لباسشویی بشورید در حالیکه روکش پلاستیکی تشک با دستمال مرطوب به سادگی قابل نظافت است. برای شستشو حتما از مواد شوینده مخصوص کودک استفاده کنید چون با بدن و پوست کودک تماس مستقیم خواهد داشت.

برندهای مطرح موجود در کودکو

Bebe-jou
Jane
LUMA
Ryco
The First years

محصولات و دسته بندی های مرتبط

پوشکمیز تعویض پوشکدستمال مرطوبمواد شوینده کودکمحصولات مراقبتی پوست

ادامه مطلب ...
جستجوی پیشرفته

جستجوی هوشمند (21 کالا)