خرید اینترنتی نی‌نی ‌لای ‌لای و تاب کودک با قیمت مناسب | کودکو
...
خرید اینترنتی نی‌نی ‌لای ‌لای و تاب کودک با قیمت مناسب | کودکو

در دنیای کنونی که فرزندان ما هرروز بیش از پیش با اسباب‌ بازی‌هایی از جنس پلاستیک سروکار دارند که بیشتر آنها نیز الکترونیکی، برقی و یا باتری‌دار هستند، بسیاری از مادران و پدران بدنبال اسباب بازی‌های چوبی ساده‌تر هستند که در کودکی خودشان را برای ساعتهای طولانی سرگرم ‌می‌کردند.
البته جدا از برانگیختن حس خاطرات دوران کودکی، اسباب بازی‌های چوبی برای کودکان نیز مزایایی دارند.

بیشتر

اسباب بازی چوبی

لیست مقایسه کالاها

انصراف

انواع اسباب بازی چوبی

درحالیکه کودکان ممکن است با دیدن اسباب بازی‌های زرق و برق دار و موزیکال باصدای بلند خیلی سریع هیجان‌زده شوند، خیلی هم زود از آنها خسته می‌شوند و یا به مجرد شکسته شدن مثلا یک قطعه پلاستیکی اسباب بازی، آنها را رها می‌کنند.
اسباب بازی‌هایی که دوام بیشتری دارند، نظیر اسباب بازی‌های چوبی، بیشترین کمک را نیز به برانگیختن ذهن و بدن کودکان و رشد مهارتهای خلاقیت، خیال‌پردازی، داستان‌سرایی، هم‌دلی، هماهنگی دست و چشم، مهارتهای حرکتی ظریف، تعادل، چالاکی در آنها می‌کنند.
ضمن اینکه اسباب بازی‌های چوبی به دلیل بادوام بودن می‌توانند نگهداری و به فرزندان یا حتی نسلهای بعدی برسند. خوب چی از این بهتر؟

بهترین انواع اسباب بازی چوبی

تا ۱۲ ماهگیجغجغه چوبیفروش اسباب بازی چوبی | جغجغه چوبی
از ۱۲ ماهگیاسباب بازی مرتب‌سازی و چینشی اشکال چوبیخرید اینترنتی اسباب بازی چوبی - مرتب‌سازی
راکر چوبیفروش اسباب بازی چوبی - راکر
بلوک‌های حروف و اعداد چوبیخرید اینترنتی اسباب بازی چوبی - بلوک‌های حروف و اعداد
اسباب بازی‌های شمارشی چوبیخرید اینترنتی اسباب بازی چوبی شمارشی
از ۱۸ ماهگیاسباب بازی چوبی سوارشدنی چرخ‌دارفروش اسباب بازی چوبی سوارشدنی چرخ‌دار
واکر چوبیخرید اینترنتی اسباب بازی چوبی واکر
از ۲ سالگیمجموعه‌های لوازم خانه و ابزارهای کار چوبی (نقش‌آفرینی)فروش اسباب بازی چوبی لوازم خانه و ابزار
ماشین بازی چوبیخرید اینترنتی اسباب بازی چوبی ماشین بازی
پازل چوبیفروش اسباب بازی چوبی پازل
مجموعه‌های خانه عروسکی و مزرعه چوبیخرید اینترنتی اسباب بازی چوبی خانه عروسکی

نکات مهم در خرید اسباب بازی چوبی

در خرید اسباب بازی چوبی به نکات زیر توجه کنید:

چه برای کادوی تولد یا کادوی عید و چه به‌صرف خرید یک اسباب بازی برای سرگرم کردن کودکتان، انواع اسباب بازی‌های چوبی زیر که به تفکیک سنی معرفی شده‌اند می‌توانند گزینه‌های مناسبی باشند:

۱. آیا از چوب طبیعی ساخته شده‌اند؟

اسباب بازی‌های چوبی ساخته شده از چوب طبیعی نظیر افرا، گردو و توسکا، بویژه برای نوزادان، همیشه بهترین انتخاب هستند. اما بسیاری از انواع اسباب بازی چوبی از چوب‌های ترکیبی نظیر تخته سه‌لا و ام‌دی‌اف درست شده‌اند که علاوه بر چوب نیاز به چسب دارند که در بسیاری موارد از مواد شیمیایی سمی نظیر فرمالدئید که سرطان‌زا نیز هست، درست شده‌اند. در مورد اسباب‌ بازی‌های چوبی ساخته شده از چوب ترکیبی چک کنید که از چسب حاوی فرمالدئید در ساخت آنها استفاده نشده باشد.

۲. آیا چوب بکار رفته رنگ شده است؟

بچه‌ها عاشق رنگ‌های شاد هستند. اما بسیاری از رنگ‌های بکار رفته برروی اسباب بازی‌های چوبی حاوی مواد مضر برای سلامت نظیر سرب و آرسنیک هستند که می‌توانند برای کودک خطرزا باشند.
همیشه چک کنید از چه نوع رنگی در ساخت اسباب بازی چوبی استفاده شده. رنگهای پایه آبی یا گیاهی و یا رنگهای غذایی گزینه مناسبی هستند.

۳. آیا چوب بکار رفته رنگ شده است؟

بسیاری از سازنده‌های اسباب بازی چوبی برای محافظت و افزایش دوام و براقیت چوب آن را پرداخت می‌کنند.
برای داشتن اسباب بازی سالم‌تر چک کنید که در پرداخت اسباب بازی چوبی بجای لاکهای پلی‌اورتان از روغن‌های گیاهی و غذایی استفاده شده باشد.

۴. آیا چوب بکار رفته رنگ شده است؟

برای نوزادان بهترین انتخاب اسباب بازی چوبی ساخته شده از چوب خالص کاملا طبیعی و ترجیحا پرداخت نشده است. برای بچه‌های بزرگتر که دیگر اسباب بازی‌ها را در دهان خود نمی‌گذارند هم اسباب بازی‌های از چوب کاملا طبیعی و هم چوب ترکیبی دارای استاندارد معتبر، ایمن هستند.

دارا بودن استاندارد ایمنی EN71 اروپا این اطمینان را به شما خواهد داد.برخی از برندهایی که در ساخت اسباب بازی‌های چوبی‌شان از مواد غیرسمی استفاده می‌کنند عبارتند از:

 • HABA
 • HAPE
 • Niermann Standby
 • Plan Toys

خرید اینترنتی اسباب بازی چوبی کودک

شما می‏‌توانید انواع اسباب بازی حمام کودک از مرغوب‌ترین برندهای موجود در بازار نظیر

 • Roba
 • Baghera
 • Hape
 • Niermann Standby
 • Oops
 • Pintoys
 • Plan Toys
 • Toynwood

و غیره را از فروشگاه اینترنتی کودکو تهیه کنید.

خرید اینترنتی اسباب بازی چوبی کودک برروی وب‏‌سایت کودکو بسیار ساده است و شما می‏‌توانید با استفاده از فیلترهای موجود با انتخاب برند، سن استفاده و محدوده قیمت اسباب بازی چوبی مورد نظر، اسباب بازی حمام کودکی که به سلیقه شما نزدیک‌ترند را بیابید و خریداری کنید و در سراسر ایران در کوتاهترین زمان تحویل بگیرید.

فروش اسباب بازی چوبی با قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی کودکو

در فروشگاه اینترنتی کودکو مجموعه متنوعی از اسباب‏‌بازی چوبی کودک خارجی نظیر، جغجغه چوبی، راکر و واکر چوبی، جورچین چوبی و غیره از مرغوب‌ترین برندهای موجود در بازار در دسترس شماست.

ادامه مطلب ...