لیست مقایسه کالاها

انصراف

بررسی، مقایسه و خرید انواع اسباب بازی سوارشدنی مانند سه چرخه، چهارچرخه، موتور و ماشین شارژی

اسباب بازی سوارشدنی از محبوب ترین اسباب بازیهای کودکان هستند چون به آنها حس بزرگ شدن را می دهند.

حتما شما هم این تجربه را داشته‌اید که فرزندتان بخواهد بر روی پاهای شما پشت فرمان اتومبیل بنشیند و آن را براند. خوب پس چرا این امکان را با یک سه چرخه، ماشین یا موتور شارژی بی خطر و ایمن که که حس مشابهی به آنها می‌دهد برایشان فراهم نکنیم؟

از سه چرخه یا چهارچرخه ساده تا انواع مشابه ماشین‌ها و موتورهای محبوب دنیا نظیر موتور وسپا و دوکاتی و یا ماشین‌های لوکس و هیجان‌انگیز نظیر جیپ و فیات‌500 یا ماشین‌های کلاسیک و یا حتی ماشین‌های حرفه‌ای مثل تراکتور، بولدوزر، ماشین آتش نشانی و غیره را می‌توانید در فروشگاه اینترنتی کودکو بیابید.

برای خرید اینترنتی انواع اسباب بازی سوارشدنی مانند سه چرخه، چهارچرخه، موتور و ماشین شارژی کودک بر روی سایت کودکو می‌توانید با استفاده از قیلترهای جستجوی پیشرفته برندهای مورد علاقه، طیف قیمتی، رنگ مورد نظرتان و همچنین رنج سنی مناسب  فرزندتان را بیابید و سپس مقایسه و خرید کنید.

برای خرید موتور و ماشین شارژی کودک به ویژگیهای مهم نظیر ابعاد و وزن، سرعت رو به جلو و دنده عقب، تعداد دنده، امکان کنترل از راه دور، پخش موسیقی و امکانات ایمنی نظیر داشتن کمربند ایمنی و محافظ دقت کنید. این اطلاعات در توضیحات صفحه هر محصول درج شده‌اند.

در صورت تمایل می‌توانید از راههای مختلف نظیر ثبت سفارش بصورت تلفنی، ارسال پیام از طریق سیستم چت وبسایت یا واتس اپ و تلگرام و یا تماس با شماره‌های تلفن شرکت، پیش از خرید قطعی، از مشاوره کارشناسان ما بهره‌مند شوید. پس از تصمیم‌گیری با خیالی آسوده خرید خود را انجام داده و سفارش خود را در اسرع وقت در مقصد مورد نظرتان در سراسر ایران تحویل بگیرید. در صورتیکه از خرید خود به هر دلیل منصرف شوید (با رعایت شرایط انصراف از خرید) می‌توانید تا 7 روز از زمان تحویل کالا، از سفارش خود انصراف داده و سفارش خود را مطابق شرایط و مقررات انصراف از خرید بازگردانده و وجه پرداختی به شما مسترد گردد.

خرید مطمئن محبوب ترین و مرغوبترین برندهای سه چرخه، چهارچرخه، موتور و ماشین شارژی نظیر پگ پرگو، باگرا، اینجوسا، پلن تویز، پین تویز، هاپ، پولزی در فروشکاه اینترنتی کودکو

ادامه مطلب ...