برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
جستجوی پیشرفته (38 کالا)

فقط کالای موجود

قیمت

50,000 تومان - 1,890,000 تومان

نمایش/عدم نمایش فیلترهای بیشتر

محدوده سنی

آويز تخت نوزاد

کودکان از بدو تولد دایم در حال مشاهده و کشف محیط اطراف خود هستند. پس مهم است که مهارت بصری کودک ارتقا داده شود. یکی از اسباب‌بازی‌های مفید برای رشد بصری و ذهنی آویزها تخت نوزاد است. آویز تخت در واقع یک اسباب‌بازی متحرک است که به گهواره یا کریر و کالسکه کودک وصل می‌شود و یک محرک برای حواس کودک در تشخیص حرکت و رنگ است. در ادامه با انواع این اسباب‌بازی آموزشی و سرگرم‌کننده آشنا می‌شویم.

انواع آویز تخت نوزاد

شما می‌توانید با توجه به دکوراسیون اتاق کودک و مدل تخت نوزاد از بین انواع آویز تخت مدل مناسب و کاربردی را انتخاب کنید.

آویز تخت نوزاد پایه‌دار

این نوع آویز تخت نوزاد معمولا به دیواره تخت به کمک یک پایه متصل می‌شود. این محصول هم می‌تواند از نوع آویز موزیکال تخت کودک هم از نوع غیرموزیکال باشد. آویز تخت دیواری کودک معمولا سبک و پرتابل است. یعنی می‌توانید آن را به دیواره کالسکه یا صندلی ماشین نیز وصل کنید.

آویز نوزاد سقفی

آویز نوزاد سقفی نیاز به پایه ندارد و معمولا در بالای تخت کودک نصب می‌شود و معمولا ارتفاع قابل تنظیمی دارد. بعضی از انواع این آویزها موتور دار است و می‌تواند بچرخد و نقش شب‌خواب را نیز ایفا کند.

مزایای خرید آویز تخت نوزاد

  • رشد هوش بصری کودک با با ردیابی بصری آویز تخت 
  • رشد مهارت حرکتی با تلاش برای دنبال کردن آویز 
  • آرامش هنگام خواب مخصوصا با استفاده از آویز موزیکال تخت کودک 
  • زیبایی و جلوه بخشیدن به دکوراسیون اتاق نوزاد

بهترین سن استفاده از آویز تخت نوزاد

مهم است که بدانید چه زمانی آویز تخت نوزاد را وصل و چه زمانی آن را بهتر است از تخت جدا کنید. نوزادان در بدو تولد هنوز آماده پاسخ یا تعامل با اسباب‌بازی‌های محرکی مثل آویز تخت کودک نیستند. بهترین زمان برای نصب آویز تخت نوزاد زمانی اس که نوزاد علایمی مانند حرکت دادن گردن یا دست و بازو را به طور مستقل نشان می‌دهد.
 همچنین زمانی که کودک برای گرفتن آویز تخت تلاش می‌کند تا محکم آن را چنگ بزند هم وقتی است که دیگر باید آویز تخت را باز کنید. در این زمان ممکن است آویز را به پایین بکشد و خطرناک باشد. البته که خرید آویز تخت نوزاد ایمن و استاندارد از برندهای معتبر هم نکته مهمی است. 

بهترین برندهای آویز تخت نوزاد

  • نیرمان 
  • اسکیپ هوپ
  • ناتو
  • بیبی‌فن

قیمت و خرید آویز تخت نوزاد از کودکو

برای خرید آویز تخت نوزاد می‌توانید به بخش دکوراسیون اتاق کودک فروشگاه اینترنتی کودکو سر بزنید و از بین برندهای مختلف مناسب‌ترین طرح و سایز را با توجه به سلیقه خود برای نوزاد دلبندتان انتخاب کنید. برندهای معتبر با رنج قیمتی متفاوتی در بخش آویز تخت نوزاد در دسترس شماست. برندهایی مثل نیرمان دست‌ساز و آلمانی هستند و ممکن است به همین دلیل قیمت بالاتری از برندهای دیگر داشته باشند.  ویژگی‌هایی نظیر موزیکال بودن نیز در قیمت محصول تاثیرگذار است. همچنین مشاوران فروش کودکو از طریق وب‌سایت، واتسپ و تماس تلفنی در دسترس هستند. اگر سوالی برای تجربه یک خرید کاربردی دارید با کارشناسان فروش ما مطرح کنید.

ادامه مطلبنمایش کمتر

فهرست

برای ذخیره در لیست آیتم‌های برگزیده وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود | ثبت‌نام