برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

کاور کالسکه و کریر نوزاد

کاور کالسکه از ملزومات خرید کالسکه است. لحظاتی را تصور کنید که با کودک درون کالسکه و بیرون از خانه هستید، ناگهان باد تندی می‌وزد، برف یا باران شروع می‌شود. راه‌حل آسان در این شرایط استفاده از کاور ضد باران کالسکه است. این محصول را می‌توانید سریع روی کالسکه نصب کنید و در آرامش به بقیه راه ادامه بدهید. حتی اگر منطقه سکونت شما سردسیر نیست هم کاور ضد باران کالسکه یک خرید کاربردی است. کاور ضد باران کالسکه به شما این امکان را می‌دهد که در هر آب‌ و هوایی و هر شرایطی بدون استرس و در آرامش از کالسکه کودک استفاده کنید.

انواع کاور کالسکه و کریر نوزاد

کاور کالسکه یک پوشش پلاستیکی محکم است که می‌تواند نوزاد و کودک را در کالسکه در برابر باران، باد، برف، سرما و گرد و خاک محافظت کند. این محصول انواع مختلف دارد و باید با توجه به نیاز شما خریداری شود.

کاور باران کالسکه

کاور کالسکه برای محافظت کودک از باران، معمولا جنس پلاستیکی دارد که رنگ آن شفاف است و محکم به کالسکه وصل می‌شود. این وسیله مثل یک پنجره بزرگ در جلوی کودک قرار می‌گیرد و می‌توانید به راحتی کودک را تماشا کنید. کودک هم می‌تواند در هوای بارانی منظره بیرون را به راحتی تماشا کند. این محصول به راحتی بالا و پایین می‌رود و می‌توانید کودک را خارج و داخل کالسکه کنید. بیشتر انواع این محصول زیپ‌دار هستند. زیپ یک کاور معتبر و با کیفت ضد آب است و معمولا سوراخ‌هایی برای تنفس و گردش هوا در داخل آن وجود دارد. بنابراین نگرانی برای نبود هوای کافی و مناسب در کالسکه وجود ندارد.

کاور باران کریر نوزاد

کریر نوزاد هم روی کالسکه و هم به عنوان صندلی ماشین استفاده می‌شود. می‌توانید وقتی از کالسکه برای نوزاد استفاده می‌کنید و کریر روی آن نصب کرده‌اید، از کاور باران کریر در هوای بارانی استفاده کنید. از طرفی فرض کنید هوا بارانی است و قصد دارید کریر را از کالسکه یا ماشین جدا کنید و همراه کودک به جایی دیگر منتقل کنید. در این شرایط می‌توانید کاور باران را روی کریر نصب کنید و با آرامش خاطر کودک را جابه‌جا کنید.

کاور گرمکن پا کالسکه

فوت‌ماف یا گرم‌کن پا یک مدل کاور سرما کالسکه است. این محصول یک پاپوش عایق و در واقع یک کیسه‌ خواب است که می‌توانید در فصل سرما و زمستان روی کالسکه نصب کنید. کاور کالسکه مدل گرم‌کن پا از لایه های پنبه و پشم ساخته شده است و کودک شما را گرم نگه می‌دارد. پارچه این پاپوش قابل تنفس است تا کودک عرق نکند و اذیت نشود. این مدل کاور کودک معمولا بست چسبی در پشت کاور برای نصب آسان دارد.
گاهی هم برشی در پشت و پایین خود دارد که از دسته کالسکه عبور می‌کنند و در جای خود محکم باقی می‌ماند. گرم‌کن پا، نوزادان را در برابر شرایط نامساعد آب و هوایی محافظت می‌کند و پیاده‌روی راحت را در روزهای سرد تضمین می‌کند. کاور گرم‌کن پا جایگزین مناسبی برای پوشش‌های دیگر مانند پتوهای معمولی هستند که ممکن است از روی پاهای کودکان بلغزند. این محصول برای کالسکه راه حل بهتری است و با وجود سوراخ‌های کمربندهای سه نقطه‌ای و پنج نقطه‌ای، محکم در جای خود باقی می‌ماند.بدیهی است که استفاده از پتو به دلیل حرکت نوزاد و جا‌به‌جایی دایم پتو ایمن نیست و حتی ممکن است روی صورت نوزاد بیفتد. این اتفاق برای نوزادان خطرناک است.

کاور زمستانی کالسکه

اگر می‌خواهید به جز کاور کالسکه لوازم دیگری هم برای محافظت از سرما تهیه کنید، می‌توانید یک ست کامل کاور کالسکه زمستانی خریداری کنید. پوشش زمستانی کالسکه شامل سایبان، بادگیر شفاف، دستکش و کاور گرمکن پا و دستکش خزداری است که روی دسته کالسکه نصب می‌شود، دستکش کمک می‌کند تا مراقب کودک هم در هوای زمستانی گرم بشود. کاور زمستانی کالسکه، پیاده‌روی و انجام کارهای روزمره در زمستان را برای مادر و پدر همراه کودک درون کالسکه بسیار آسان و لذت‌بخش می‌کند.

کاور کالسکه دوقلو

کاور ضد باران کالسکه برای کالسکه‌های دو قلو هم موجود است. این محصول هم برای محافظت از کودک در برابر باران و باد است ولی سایز آن مخصوص کالسکه دو قلو است. کاور برای کالسکه دو قلو هم معمولا جنس پلاستیکی دارد، رنگ آن شفاف است و محکم به کالسکه وصل می‌شود.

قیمت کاور کالسکه و کریر نوزاد

قیمت این محصول نوزاد بستگی به کیفیت و ایمنی آن دارد. به این نکته همیشه دقت کنید که کاور زمستانی کالسکه و کاور ضد باران کالسکه ارزان و خیلی ارزان را از لیست خرید خود خارج کنید. جنس این محصول بسیار مهم است. کاور ارزان از مواد سمی و بی‌کیفیت تولید شده‌است، کودک ممکن است به راحتی داخل آن تنفس نکند یا حتی از روی شیطنت آن‌را گاز بگیرد. همچنین کاور با مواد بی‌کیفیت مقاومت کافی در برابر باران و باد ندارد. البته این حرف به این معنا نیست که همیشه گرانترین کاور کالسکه را بخرید. بهتر است کاور کالسکه را از بین برندهای معتبر و با اصالت خریداری کنید. 
کاور باران کالسکه ایمن دارای سوراخ‌های تهویه، زیپ ضد آب است و از مواد غیر سمی و مرغوب تولید شده‌است. این محصول با این ویژگی‌ها از قیمت بالاتری هم برخوردار است. جنس مواد تشکیل‌دهنده کاور ارتباط مستقیمی با طول عمر و در نتیجه قیمت آن دارد. به‌عنوان مثال قیمت کاور کالسکه برند میما بالاتر از برخی از برندهای دیگر است. اما این قیمت به دلیل کیفیت و مرغوبیتی است که در کاور زمستانی میما وجود دارد.

بهترین برندهای کاور کالسکه و کریر نوزاد

 میما و پگ‌پرگو جزو با‌کیفیت‌ترین برندهای کاور کالسکه هستند.
محصولات میما ضد آب است و سوراخ‌هایی برا تهویه هوا دارد. این محصولات انواع مختلفی دارد که با توجه به نوع کالسکه و نیاز مشتری با یکدیگر تفاوت دارند. بنابراین قیمت کاور کالسکه میما رنج‌های مختلف و بستگی به مدل آن دارد. برخی مدل‌های این محصول فقط از ورود باران جلوگیری می‌کنند و برخی دیگر علاوه بر باران مانع از نفوذ هوای سرد به داخل کالسکه می‌شوند و گرم‌کن پا و دستکش و بادگیر هم دارند. 

پگ‌پرگو هم از برندهای مرغوب در حوزه تولید لوازم کودک است. قیمت کاور کالسکه پگ‌پرگو هم به دلیل کیفیت و جنس با دوام و ضد آب و گردش هوای مناسب در داخل آن ارزان نیست اما با داشتن این کاور با کیفیت می‌توانید اطمینان حاصل کنید که هنگام باد شدید یا باران این محصول از جای خود کنده نمی‌شود و محکم سر جای خود می‌ماند.

خرید کاور کالسکه نوزاد و کودک از فروشگاه کودکو

کاور ضد باران کالسکه و کاور زمستانی کالسکه و کاور گرم‌کن پا کالسکه از برندهایی مثل میما، پگ‌پرگو در فروشگاه اینترنتی کودکو موجود هستند. محصولات برند میما هم به صورت پوشش زمستانی (ست گرمکن و دست‌کش و کاور و...) و هم به صورت کاور کالسکه مختص مدل‌ کالسکه میما زیگی موجود است. کاور کالسکه پگ‌پرگو مطابق با طراحی کالسکه پگ‌پرگو را از فروشگاه اینترنتی کودکو می‌توانید خریداری کنید. کاورهای موجود در فروشگاه کودکو از نظر اندازه سبک و جمع و جور هستند و می توانید آن را در سبد زیر کالسکه بگذارید. برای خرید محصولی که منطبق بر کالسکه کودک شما است می‌توانید از طریق تلفنی یا واتسپ با مشاوران ما در فروشگاه اینترنتی کودکو تماس بگیرید و از راهنمایی آن‌ها بهره‌مند شوید. محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی کودکو با ضمانت اصالت کالا و مرغوبیت آن ارسال می‌شوند و در صورت سلامت کالا تا ۷ روز مهلت مرجوع‌ شدن دارند.

ادامه مطلبنمایش کمتر

فهرست

برای ذخیره در لیست آیتم‌های برگزیده وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود | ثبت‌نام