برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

نی‌ نی‌ لای لای و تاب برقی

نی‌نی ‌لای‌لای و تاب برقی برای برخی از والدین بسیار کاربردی است. به‌ویژه برای تازه والدینی که خسته و درمانده از بی‌قراری‌های یک نوزاد کولیکی در جستجوی دقایقی از آرامش و استراحت‌اند. در ادامه درباره انواع نی‌نی‌لای‌لای و تاب برقی صحبت می‌کنیم تا به شما در انتخاب و خرید نی‌نی ‌لای ‌لای یا تاب برقی کمک کنیم. با ما همراه باشید.

انواع نی‌نی‌لای‌لای و تاب برقی

نی‌نی ‌لای‌لای یا تاب نوزاد نوعی نشیمن مرتفع محسوب می‌شود که با تاب خوردن بصورت دستی (نی‌نی ‌لای ‌لای دستی) یا خودکار (نی‌نی ‌لای ‌لای برقی یا تاب برقی) احساسی از آرامش در کودک ایجاد کرده و حتی به خوابیدن نوزاد کمک می‌کنند. در اینجا درباره انواع این محصول صحبت می‌کنیم.

نی‌نی‌لای‌لای فنری یا بانسر

نی‌نی‌لای‌لای فنری یا بانسر ساده‌ترین نوع نی‌نی‌لای‌لای است. این محصول در واقع نشیمنی است که برروی یک اسکلت قرار گرفته که می‌تواند حرکات ملایم بالا و پایین داشته باشد. می‌توان کودک را در آن خواباند در حالیکه پدر یا مادر به آرامی آن را تکان می‌دهند. از زمان تولد نوزاد تا وقتی که بتواند بنشید ( در نهایت حدود ۹ ماهگی) کاربرد دارد. بعضی از انواع این مدل نی‌نی‌لای‌لای‌ را در ادامه می‌توان به‌عنوان نشیمن کودک نوپا نیز استفاده کرد.

تاب و نی‌نی‌لای‌لای برقی 

  استفاده از این نوع محصول نوزاد حداکثر تا زمانی توصیه می‌شود که کودک می‌تواند بدون کمک بنشیند و یا از داخل نشیمن بیرون بیاید. البته راهنمای محصول در رابطه به سن و وزن قابل استفاده هر تاب نیز باید مطالعه و در نظر گرفته شود. 
مزیت تاب‌های برقی در این است که نیازی به تاب دادن مداوم نشیمن از سوی مراقب کودک نیست و می‌تواند به کارهای دیگر بپردازد. البته ناگفته نماند که هیچگاه نباید کودک را بدون مراقبت مستمر و مسقیم داخل تاب نوزاد رها کرد. مهم‌ترین تفاوت نی‌نی‌لای‌لای و تاب برقی در مدل حرکات این دو است.

صندلی گهواره‌ای یا صندلی راکر نوزاد

این وسیله در واقع همان صندلی راحتی راکر بزرگسالان در مقیاس کوچک است. راکر نوزاد در واقع یک نشیمن کودک است که دو پایه بصورت تسمه انحنادار دار دارد که به شما این امکان را می‌دهد که آن را بصورت حرکت قوسی شکل بحرکت درآورید. این محصول را نیز می‌توان از بدو تولد تا معمولا حدود ۶ ماهگی استفاده کرد. مزیت این مدل در اشغال فضای کمتر است.

قیمت نی‌نی‌لای‌لای و تاب برقی

 در خرید نی‌نی‌لای‌ای یا تاب برقی به اسکلت محکم و رعایت استانداردهای بین‌المللی در محصول دقت کنید. برندمعتبر بودن، کاور قابل شست‌و‌شو و امکاناتی مثل تنظیم حالت‌های مختلف نشستن و داشتن درجات مختلف سرعت در قیمت این محصول تاثیرگذار است. در ادامه درباره برندهای با اصالت و معتبر تولید کننده نی‌نی‌لای‌لای و تاب برقی صحبت می‌کنیم.

بهترین برندهای نی‌نی‌لای‌لای و تاب برقی

برخی برندهای باکیفیت و معتبر در تولید وسایل نوزاد که نی‌نی لای‌لای با ویژگی‌های مختلف مثل تنظیم ارتفاع مختلف، مدل‌های خواب مختلف تولید می‌کنند، عبارتند از:

Beaba

Jane 

Joie

Maclaren

Peg Perego

خرید نی‌نی‌لای‌لای و تاب برقی از فروشگاه کودکو

محصولات برندهایی که در بخش قبلی معرفی شد در صفحه نی‌نی لای‌لای و تاب برقی فروشگاه اینترنتی کودکو موجود است. برای خرید نی‌نی ‌لای ‌لای برقی یا ساده کافی است با مراجعه صفحه مربوطه و با استفاده از فیلترهای موجود با انتخاب برند، سن استفاده و محدوده قیمت نی‌نی ‌لای‌لای یا تاب برقی موردنظر و مناسب خود را بیابید، و با اطمینان خاطر از اصالت کالا و قیمت خرید کنید. اگر نیاز به مشاوره دارید با کارشناسان فروش ما از طریق تلفنی یا واتسپ تماس بگیرید. در صورت پشیمانی از خرید و سلامت کالا تا ۷ روز مهلت مرجوع کردن کالا وجود دارد پس با خیال راحت از کودکو خرید کنید.

ادامه مطلبنمایش کمتر

فهرست

برای ذخیره در لیست آیتم‌های برگزیده وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود | ثبت‌نام