خرید اینترنتی نی‌نی ‌لای ‌لای و تاب کودک با قیمت مناسب | کودکو
...
خرید اینترنتی نی‌نی ‌لای ‌لای و تاب کودک با قیمت مناسب | کودکو

یکی از لوازم مفید سیسمونی برای سرگرم کردن کودک، به ویژه زمانیکه کمی هم خسته است و به استراحت نیاز دارد، نی‌نی لای لای یا تاب کودک است.

بیشتر

نی‌نی‌ لای لای و تاب برقی

لیست مقایسه کالاها

انصراف

خرید نی نی ‌لای ‌لای یا تاب برقی

نی‌نی ‌لای ‌لای و تاب برقی یک معجزه‌اند. به‌ویژه برای تازه والدینی که خسته و درمانده از بی‌قراری‌های یک نوزاد کولیکی یا بدقلق در جستجوی دقایقی از آرامش و استراحت‌اند.

فروشگاه اینترنتی کودکو عرضه‌کننده متنوع‌ترین مجموعه انواع نی‌نی ‌لای ‌لای و تاب برقی و سیسمونی است. شما می‏‌توانید جدیدترین نی‌نی ‌لای ‌لای و تاب برقی موجود در بازار را از فروشگاه اینترنتی کودکو تهیه کنید.
برای خرید نی‌نی ‌لای ‌لای برقی یا ساده کافی است با مراجعه صفحه مربوطه و با استفاده از فیلترهای موجود با انتخاب برند، سن استفاده و محدوده قیمت نی‌نی ‌لای ‌لای یا تاب برقی موردنظر و مناسب خود را بیابید، و با اطمینان خاطر از اصالت کالا، قیمت خرید کنید.
در ادامه اطلاعات مفیدی ارائه شده است که به شما در انتخاب و خرید نی‌نی ‌لای ‌لای یا تاب برقی کمک خواهد کرد.

بطورکلی نی‌نی ‌لای ‌لای یا تاب نوزاد نوعی نشیمن مرتفع محسوب می‌شود که با تاب خوردن بصورت دستی (نی‌نی ‌لای ‌لای دستی) یا خودکار (نی‌نی ‌لای ‌لای برقی یا تاب برقی) احساسی از آرامش در کودک ایجاد کرده و حتی به بخواب رفتن نوزاد کمک می‌کنند.
البته استفاده نادرست از نی‌نی ‌لای ‌لای می‌تواند برای نوزاد خطراتی را نیز بهمراه داشته باشد.

انواع مدل‌های نی‌نی ‌لای ‌لای

نی‌نی ‌لای ‌لای انواع مختلفی دارد که اگرچه در بازار ایران همگی به نام نی‌نی ‌لای ‌لای یا تاب (دستی یا برقی) شناخته می‌شوند اما در واقع محصولات مختلفی هستند.

تاب نوزاد | Baby Swing

استفاده از این نوع تاب‌های نوزاد حداکثر تا زمانی توصیه می‌شود که کودک می‌تواند بدون کمک بنشیند و یا از داخل نشیمن بیرون بیاید. البته راهنمای محصول در رابطه به سن و وزن قابل استفاده هر تاب نیز باید مطالعه و در نظر گرفته شود.
تاب‌های نوزاد هم بصورت دستی و هم برقی در بازار موجود‌اند.
مزیت تاب‌های برقی در این است که نیازی به تاب دادن مداوم نشیمن از سوی مراقب کودک نیست و می‌تواند به کارهای دیگر بپردازد. البته ناگفته نماند که هیچگاه نباید کودک را بدون مراقبت مستمر و مسقیم داخل تاب نوزاد رها کرد.

صندلی گهواره‌ای یا صندلی راکر نوزاد | Baby Rocker

این وسیله در واقع همان صندلی راحتی راکر بزرگسالان در مقیاس کوچک است. این در واقع یک نشیمن کودک است که دو پایه بصورت تسمه انحنادار دار دارد که به شما این امکان را می‌دهد که آن را بصورت حرکت قوسی شکل بحرکت درآورید.
مانند تاب نوزاد، این نی‌نی‌لای‌لای را نیز می‌توان از بدو تولد تا معمولا حدود ۶ ماهگی استفاده کرد.
در مقایسه به تاب نوزاد، نی‌نی‌لای‌لای یا صندلی راکر فضای کمتری را اشغال می‌کنند.

نی‌نی‌لای‌لای فنری یا بانسر | Baby Bouncer

این نوع از نی‌نی‌لای‌لای‌ هم از بدو تولد تا زمانی که کودک بتواند بنشید یا حدود ۹ ماهگی کاربرد دارد.
بعضی از انواع این نی‌نی‌لای‌لای‌ را در ادامه می‌توان بعنوان نشیمن کودک نوپا نیز استفاده کرد.
در ساده ترین حالت نی‌نی‌لای‌لای فنری یا بانسر، نشیمنی است که برروی یک اسکلت قرار گرفته که می‌تواند حرکات ملایم بالا و پایین داشته باشد. می‌توان کودک را در آن خواباند در حالیکه پدر یا مادر به آرامی آن را تکان می‌دهند.

برندهای نی‌نی ‌لای ‌لای موجود در فروشگاه اینترنتی کودکو

خرید اینترنتی نی‌نی لای لای و تاب برقی با قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی کودکو

ادامه مطلب ...